Súťaž o 41 cien ku DŇU DETÍ

Thumbnail

Súťaž bola ukončená

1. jún je Medzinárodný deň detí, deň našich najmenších, to znamená tých, na ktorých nám najviac záleží! Preto sme pre nich a ich rodičov pripravili parádnu súťaž o hodnotné ceny.

Pevne veríme, že tohtoročný Sviatok detí bude plný radosti, zábavy a detského smiechu. Nič viac si neželáme! Preto Vám prinášame súťaž k MDD, do ktorej sa zapojili naši partneri a poskytli nám ceny do súťaže. Vy sa môžete zapojiť do súťaže o neuveriteľné ceny. Stačí, ak správne odpoviete na dve otázky nižšie, odošlete formulár a budete si držať palce!

Generálny partner

Príďte si svietidlo vybrať osobne. V showroome Smart Light vytvorili na 800 m2 výstavnej plochy galériu svietidiel. Všetky svietidlá sú plne funkčné a riadené sofistikovaným systémom.

Ako vybrať farbu svetla či žiarovky? Každá miestnosť má iné nároky

Svetlo ovplyvňuje nielen to, ako naše priestory vyzerajú, ale aj ako sa v nich cítime. Správnou kombináciou štýlu, typu, umiestnenia a farby dokážeme miestnostiam prepožičať želanú atmosféru. V dnešnom článku vám poradíme, ako vybrať vhodnú farbu svetla či žiarovky.

Hrať budeme o tieto úžasné ceny:

1. miesto

Darčeková poukážka Partner Klasik vo Wellness hoteli Patince na 2 noci pre rodinu s deťmi s polpenziou (raňajky a večere formou bufetových stolov alebo výberom zo 4-chodového menu), parkovaním, Wifi a neobmedzenými vstupmi:

    • do vnútorného bazénového sveta s termálnou vodou: veľký relaxačný bazén, kľudový bazén, vírivka, detský bazén s toboganom
    • do saunového sveta: fínska, švédska, bylinková, parná sauna, infrasauna
    • do fitness centra

 

2. – 3. miesto

Denný letný tábor podľa Vášho výberu od DENNETABORY.sk /OZ PRELIEZKA/, v hodnote: do 200 Eur

Najväčšou výhodou denných táborov je fakt, že svoje ratolesti máte neustále pod kontrolou. Večer ich máte doma a môžete sa im venovať!

Aktuálnu ponuku táborov nájdete na našom webe DENNETABORY.sk

Pre deti neustále pripravujeme nové a nové zaujímavé programy viacerých denných táborov, a to nie len počas letných, ale aj počas jarných a jesenných prázdnin. Na leto 2022 sme si pre Vaše ratolesti pripravili množstvo tématických programov. Všetky ich nájdete u nás na webe, spolu s lokalitami a počtom voľných miest!

 

4. miesto

Deco, solárne stolné svietidlo od poločnosti Smart Light, LED, čierne, v hodnote 80 EUR

Toto prenosné svietidlo má tri stupne intenzity osvetlenia. Jednoducho ho prenesiete na stôl na terasu alebo si len tak vytvoríte príjemnú atmosféru pri posedení s priateľmi.

 

 

5. – 9. miesto

Balíček NIVEA výrobkov slnečnej kozmetiky, v hodnote: 40 Eur, ktorý obsahuje tieto kvalitné prípravky na opaľovanie.

Olej na opaľovanie podporujúci zhnednutie Protect & Bronze OF 20

Detský sprej na opaľovanie Sensitive OF 50+

Detské cestovné mlieko na opaľovanie OF 50+

 

10. – 13. miesto

Darčekové balenie kozmetiky od spoločnosti Dulcia natural, v hodnote: 30 Eur
Sada hodvábneho sprchového krému a parfumu poteší každú maminku od DULCIA natural. Vône sú imanentnou súčasťou našich životov. Sú všade naokolo nás. Každá vôňa v nás zanecháva emóciu, na ktorú sa viažu spomienky. Okrem emócií prinášajú vône aj účinky na úrovni fyzickej, ale aj psychickej pohody.
Alebo vyberte z rôznych denných a nočných pleťových esencií to pravé pre Vašu maminku!

 

14. – 16. miesto

Sladkosti dr Gerard, v hodnote 20 Eur

Čo by to predsa bolo za deň detí bez sladkej odmeny? Pochutnajte si spolu s Vašimi ratolesťami na chutných a chrumkavých keksíkoch od dr Gerarda. Výrobky značky dr Gerard dostať v obchodných reťazcoch alebo na e-shope. Viac informácii na www.drgerard.sk

 

17. – 19. miesto

Vláknina OptiFibre pre 3 výhercov, v hodnote 16 Eur

OptiFibre® je 100% prírodná vláknina, ktorá obsahuje semená z guarovej rastliny (PHGG). Vo forme prášku je úplne rozpustná a môže sa vmiešať do teplých aj studených nápojov, či do mäkkých jedál (napr. jogurt). Vlákninu nebudete ani vy ani vaše dieťa vôbec vidieť ani cítiť. Odporúčaná dávka je 5-25g denne. OptiFibre® je potravina na osobitné lekárske účely pre dospelých a deti od 3 rokov. Viac informácií na www.optifibre.sk

20. – 29. miesto

Knižný výber, v hodnote 15 Eur

Krásne ilustrované detské knižky, ktoré potešia nejedno dieťa. Knižky, ktoré si budete môcť so svojimi deťmi čítať, listovať alebo ich nechať čítať samé, venovala do súťaže skupina rodinných portálov KAMSDETMI.sk a VYTVORMESI.sk

30. – 35. miesto

Lístky do kina v sieti Cinemax od BONTONFILMU v hodnote 10 eur/1 lístok.

36. – 38. miesto

Vitamíny Zinkosel, v hodnote 15 Eur

Výživový doplnok Zinkosel obsahuje štyri najdôležitejšie vitamíny, ktoré hrajú pri zdraví nechtov, pokožky a vlasov nezastupiteľnú úlohu. Vitamín C zabezpečuje rovnomerné sfarbenie pokožky a vitamín E zase pokožku zvláčňuje, čistí a lieči suché nechty. Zinok zabraňuje vypadávaniu vlasov a selén vytvára dostatok antioxidantov, ktoré telo potrebuje každý deň. Predchádzajte lámaniu nechtov, vlasov a poškodeniu pokožky vďaka pomocníkovi menom Zinkosel. Viac informácií na www.zinkosel.sk

39. – 41. miesto

Vitamíny Marťankovia PROImun

Bacily sa deťom nevyhýbajú ani v letných mesiacoch, posilnite preto imunitu vašich ratolestí. Kolektív v táboroch, stanovačka v prírode, ale aj letná dovolenka môže priniesť nežiadúcu chorobu. Aby boli vaše deti fit a mohli si leto a prázdniny užívať plnými dúškami, podporujte ich imunitu s výživovými doplnkami Marťankovia PROimun, v ktorých sa skrývajú výťažky z bazy čiernej a šípok, prírodné betaglukány a vitamín C.

42. – 51. miesto

CD Pesničky pre Jonatána od Jany Kirschner, v hodnote 10 eur

 CD novinka Pesničky pre Jonatána je mixom známych slovenských ľudových pesničiek, ako si ich pamätá, pozná a spieva Jana Kirschner. Zaspomínajte si so svojimi deťmi a naučte sa spolu 10 tradičných ľudových piesní od Kukulienky cez Čižíčka až po Kohútika jarabého. Pesničky pre Jonatána vznikli vďaka podpore Nivy centra.

Súťaž trvá od 16.5. – 8.6.2022

Nezabudnite správne odpovedať na otázky nižšie a vyplniť kontaktné údaje! Všetkých výhercov budeme kontaktovať emailom resp. správou na facebooku!
Ak hľadáte MDD podujatia, kliknite na našu stránku, ktorá Vám vždy prinesie aktuálny zoznam podujatí organizovaných pri príležitosti sviatku detí.

Ak hľadáte konkrétne MDD podujatia, kde sa so svojimi deťmi vyberiete, kliknite SEM.