LESTIVAL – SÚŤAŽ O 3 LÍSTKY

Thumbnail

Súťaž bola ukončená

Laktibrada s kapučínom, draci s hudobným vkusom, lesné víly a veľa fantázie. Aj to je Lestival. Najkrajší fantazijný festival na Slovensku ku ktorému Vám prinášame súťaž o lístky!

Vedeli ste, že draci majú hudobný vkus a Laktibrada ľúbi kapučíno? Že slovanské víly vynikajú veľkou silou, aj keď nechodia do fitka? Áno, to je Lestival. Najkrajší fantazijný festival pre celé rodiny, na ktorom 18. mája 2019 uvidíte, čo ste ešte nevideli.

Brány rozľahlého parku v Dolnej Krupej sa otvoria v sobotu hneď ráno. Pricestovať na podujatie môžete autom alebo ekologickou kyvadlovkou. V pravidelných intervaloch bude premávať z Trnavy zážitkový Lestibus.

Pozvanie na Lestival prijali mnohé čarovné bytosti. Pritancujú oblačné i jazerné víly, Valibuk, ktorý obľubuje extra husté pudingy, a najmä ten od pani Elvisovej. Na ceste je i Zlatovláska, princezná Dlhý nos aj Braček Jelenček, ktorý sa chystá vyhodiť si poriadne z kopýtka na koncerte Zuzany Smatanovej. Prečo tieto čarozvláštne postavy? Pretože Lestival je inšpirovaný Dobšinského rozprávkami.

Program bude na Lestivale trvať do neskorých nočných hodín. Medzi stromami vyrastú tri pódiá – detské pódium Rybník, hlavné pódium Les a folklórne pódium Grotta. Už teraz potvrdili svoju účasť na podujatí operné trio La Gioia, Zuzana Smatanová, Zahrajko, Vílla Ella, Ceruzko a Farbička a skupina Akustika. A toto je len prvá hudobno-fantazijná formácia Lestivalu. Ďalšie mená prezradíme postupne. Psst.

Viac informácií nájdete >>>TU<<<, no teraz sa vrhnime na súťaž!

Až traja z Vás môžu vyhrať lístok na LEStival – fantazijný festival, ktorý sa uskutoční už 18. mája v Dolnej Krupej. (cca hodinu z Bratislavy)
Zodpovedajte správne na otázky, vypíšte vaše údaje, odošlite súťažný formulár a my Vám budeme držat palce, aby sa Vám pošťastilo! Malá nápoveda – odpovede na otázky nájdete v texte vyššie 😉 😉 
Výherná vstupenka je pre dospelú osobu, deti do 130cm majú vstup ZDARMA! 🙂
VYHODNOTENIE SÚŤAŽE: 5. máj