Súrodenci bez rivality

Thumbnail
Kategórie:

Aj vy zažívate doma súrodenecké konflikty alebo žiarlivostné scény? Vaše deti stále do seba zapárajú, klbčia sa, kričia na seba a častujú sa nepríjemnými osloveniami?

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/52432397/surodenci-bez-rivality.jpg

Aj vy zažívate doma súrodenecké konflikty alebo žiarlivostné scény? Vaše deti stále do seba zapárajú, klbčia sa, kričia na seba a častujú sa nepríjemnými osloveniami?
Kniha Súrodenci bez rivality vám pomôže, aby ste svoje deti spravodlivo vychovávali a zabránili ich večným sporom, ale súčasne z nich vychovali samostatné a sebavedomé osobnosti.

Autorkami sú skúsené detské psychologičky a trojnásobné matky, ktoré využívajú poznatky z práce so stovkami rodín. V knihe sa dozviete:
* Ako s deťmi komunikovať, aby sme v nich nepodporovali súrodeneckú žiarlivosť.
* Ako dať najavo, že ich máme radi rovnakou mierou a žiadneho súrodenca nepreferujeme.
* Ako naučiť deti spravodlivo sa deliť so súrodencami.

Táto kniha vám pomôže odpovedať si na otázky, či robíte niečo, čím by ste mohli zlepšiť vzťah medzi svojimi deťmi…ale tiež či robíte niečo, čím ich vzťah nevedomky narúšate a zhoršujete.
V knižke Súrodenci bez rivality nájdete aj kreslené vzorové scénky s odporúčanými dialógmi, ktoré vám pomôžu vyriešiť najčastejšie situácie. Tiež sa naučíte, ako deti navzájom neporovnávať, aby sa vždy cítili ako plnohodnotní členovia rodiny.
Nezabudnite, že deti nemusia byť brané ako úplne rovnocenné. Každé si však zaslúži cítiť sa jedinečné.

Prístup týchto autoriek má veľkú moc. Už nemusíte šalieť, byť bezmocní alebo v koncoch, keď vypukne ďalší boj súrodencov. Vyzbrojte sa zbraňami vo forme nových schopností a porozumenia, a zlepšite vzťahy medzi svojimi deťmi.

Podobné články