Štýlová diva. 1.diel  série Totálne šik pre tínedžerky milujúce módu

Thumbnail
Kategórie:

Móda, dráma a intrigy v novej sérii pre všetky štýlové baby!
To je séria Totálne šik, v ktorej vychádza prvý diel s názvom Štýlová diva. Pohodové čítanie pre všetky tínedžerky, ktoré majú rady módne vecičky.

Šestnásťročná Chloe Montgomeryová miluje všetko, čo súvisí s módou. Oblečenie, doplnky, i navrhovanie má v malíčku. Keď sa Chloe dozvie, že v meste sa koná konkurz do novej reality šou Štýlová diva, je nadšená, no zároveň vystrašená. V ceste jej stojí nenávidená rivalka, ktorá je tiež odhodlaná o miesto zabojovať.
Dokáže Chloe ohúriť módnych porotcov, uspieť a splniť si svoje sny?

Moju mamu móda nejako extra neberie, no za posledné roky sme sa o nej bavili toľko, že si listuje módnymi časopismi už aj bez toho, aby som ju do toho nútila. Dokonca otcovi kúpila pánsky módny časopis, aby sa s nami mohol venovať tomuto „rodinnému hoby“, ako to nazvala.

Štýlová diva je príjemné letné čítanie pre všetky dievčatá. Krátke kapitoly, pekné ilustrácie, dizajnérske návrhy a outfity…

Štýlová diva Totálne šik

Autorka Margaret Gurevich túžila byť spisovateľkou už od druhej triedy, Písala pre časopisy a dnes tvorí najmä pre mladých a deti. Zbožňuje túry, varenie, čítanie a nadmerné sledovanie telky 🙂

Ilustrátorka Brooke Hagel je módna ilustrátorka z New Yorku, ktorá začala kariéru ako stážistka v kostymérni seriálu Sex v meste. Neskôr začala pracovať ako dizajnérka a štylistka pre Hearst Magazines a prispievala do známych časopisov ako harper´s Bazaar, Seventeen, Esquire, či House Beautiful.
Dnes sú jej klientmi časopisy ako Vogue, InStyle alebo Teen Vogue.

Fotogaléria

Podobné články