Športové kúsky detských talentov, pri ktorých budete krútiť hlavou

Thumbnail
Kategórie:

Títo mladí športovci svojimi schopnosťami predčia väčšinu dospelákov.

 

Sotva začali chodiť do školy, už oplývajú športovými zručnosťami, ktorými by schovali do vrecka väčšinu dospelých. Pozrite si videá mladých talentov, ktorých raz možno čaká hviezdna kariéra.

Tréningové video hokejovej nádeje menom Cole Bishop z Nashville. S hokejkou a pukom narába priam s chirurgickou presnosťou.

To, čo by mal priemerný človek problém dokázať s jednou basketbalovou loptou, 6-ročná Jaliyah zvláda s pokojom Angličana.

Sergejovi (7r.) sila a mrštnosť rozhodne nechýba. Svojimi kúskami na hrazde a bradlách zastavuje obecenstvu dych.

Šport by však nemal byť iba o špičkových výkonoch, ale hlavne o zábave, zdravej súťaživosti, kamarátstve a o pestovaní zdravého tela. A čím viac príležitostí na to deti majú, tým lepšie.

42 000 eur pre športovcov od Raiffeisen bank

To je dôvod, prečo chce aj Raiffeisen bank prispieť svojim dielom k tomu, aby mali deti kde športovať, mali prístup ku kvalitnej výbave a aj príležitosti zasúťažiť si. Preto sa rozhodla rozdeliť sumu 42 000 € medzi športové projekty pre deti zo 42 miest, kde má banka pobočku. Na každé mesto tak pripadne rovných 1 000 €.

Z prihlásených projektov v každom meste vzíde maximálne 5 finalistov, z ktorých verejnosť svojim hlasovaním vyberie 1 víťaza. Projekt možno prihlásiť online na www.gestopremesto.sk do 15.8. 2017.  Zapojiť sa môžu:

  • mimovládne organizácie poskytujúce všeobecne prospešné služby, občianske združenia, neziskové organizácie a neinvestičné fondy,
  • materské, základné a stredné školy,
  • mestá, obce, vyššie územné celky

Ak máte v hlave zaujímavú športovú aktivitu pre deti, neváhajte a pripravte im s Raiffeisen bank pekný športový zážitok v novom školskom roku.

Podobné články