Spolu s BIC Kids sme oslávili Medzinárodný deň detí na Slnečných jazerách v Senci.

Thumbnail
Kategórie:

Počasie nám počas uplynulej nedele (29.5.) prialo, čo prilákalo veľa detí spolu s rodičmi.

Užívali si neďalekú vodu, tvorivé dielničky, alebo si mohli hodiť loptičkou do podobizne maskota. Samozrejme nechýbal ani živý maskot, ktorý deťom rozdával omaľovánky.

V tvorivých dielničkách si mohli vyskúšať deti aj rodičia naše produkty už pre deti od 1. roka. Ukázali sme im, ako správne držať ceruzku, ako správne sedieť pri písaní, a tiež ako navodiť správnu atmosféru pri písaní a kreslení.

Rodičia veľmi ocenili, že spoločnosť BIC vyrába už pre deti od 1. roka voskovky, ktoré sú vyvinuté pre ich malé ručičky – sú kratšie, hrubšie a majú trianglovitý tvar, ktorý núti detičky správne držať ceruzky už od prvého chytenia ceruzky do ručičky.

Tiež pozitívne hodnotili, že spoločnosť BIC taktiež poskytuje ceruzky a fixky, ktoré sú kratšie, hrubšie oproti klasickým, ktoré sú vhodné pre prvý kontakt detičiek s ceruzkami a fixkami. Postupne pre väčšie detičky sú kresliace potreby prispôsobené tak, aby čo najlepšie “sadli” do ich ručičky a vedeli s nimi vykúzliť krásne výtvory.

Treba tiež podotknúť, že všetky BIC Kids produkty majú krásne jasné farby, vďaka čomu nakreslené obrázky “žiaria”.

V neposlednom rade rodičia ocenili aj materiál, z ktorého sú BIC Kids produkty vyrobené. Ide o vysoko kvalitné a nezávadné produkty, ktoré podliehajú náročným kontrolám kvality. Veľmi sa im páčili testy lámavosti ceruziek, ktoré mali poukázať na to, že aj keď sa ceruzky BIC zlomia, nezrania detičky, nakoľko nevznikajú ostré hrany, ako pri drevených ceruzkách. BIC ceruzky sú vyrobené zo živice a farebných granulátov, ktoré sú za tepla stlačené dokopy a potom sa z nich režú ceruzky.

Tiež sa im páčila skutočnosť, že fixky sú ľahko vyprateľné ako z odevov, tak aj ľahko zmývateľné vodou z detských ručičiek. Ani pri obhrýzaní ceruziek sa deťom nič nemôže stať, nakoľko sú vyrobené z nezávadných materiálov. A naviac pri BIC ceruzkách sa nestretnete s fenoménom lámavosti tuhy ceruzky pri strúhaní, nakoľko aj pri páde ceruzky sa tuha vo vnútri ceruzky nezlomí.

Tešíme sa na všetkých opäť o rok 🙂

Podobné články