SLOVENSKOLAND – rodinná mapa zážitkov

Thumbnail
Kategórie:

Spoznávajte s rodinou Slovensko a získajte vstup do vybraných rodinných parkov zadarmo. O tom je projekt SLOVENSKOLAND – rodinná mapa zážitkov. Pri návšteve akéhokoľvek parku získate mapu a nálepku, pri nazbieraní 3 nálepiek máte vstup do 4. parku zadarmo. Projekt trvá celú letnú sezónu a platí pre deti do 15 rokov.

Spoznávajte s rodinou Slovensko a získajte vstup do vybraných rodinných parkov zadarmo. O tom je projekt SLOVENSKOLAND – rodinná mapa zážitkov, do ktorého je zapojených 5 rodinných parkov po Slovensku – Donovalkovo, BOUNCE PARK 17, Zveropark, Minifarma a Madonan. Pri návšteve akéhokoľvek parku získate mapu a nálepku, pri nazbieraní 3 nálepiek máte vstup do 4. parku zadarmo. Projekt trvá celú letnú sezónu a platí pre deti do 15 rokov.

Donovalkovo

Donovalkovo – hlavné mesto detí je interaktívny areál pre rodiny, ktorý tvorí 23 domčekov zmenšených tak, aby zapadli do detského sveta. Okrem toho nájdete v mestečku aj minifarmu so zvieratkami, o ktoré sa naučíte postarať. Prvé skúsenosti s pravidlami cestnej premávky sa naučíte na dopravnom ihrisku. O bohatý program a zábavu sa počas celého dňa postarajú animátori. Donovalkovo pripomína každým svojím kútom miesto, ako má vyzerať skutočná detská zábava.

BOUNCE PARK 17

BOUNCE PARK 17 je najväčší športovo-zábavný park na Slovensku, ktorý nájdete v Banskej Bystrici. Na ploche 4000 m² sa nachádza viac ako 50 rôznych atrakcií pre deti, ale aj dospelých. Trampolíny, prekážky, preliezky, penové jamy, detské ihriská, lezecké steny, U-rampy, ninja dráha, prepadávajúce siete, game zóny, multifunkčné ihrisko – to všetko nájdete pod jednou strechou, kde sa zabavíte v každom počasí počas celého roka. BOUNCE PARK 17 je ideálnym miestom aj pre oslavy a firemné teambuildingy.

ZVEROPARK

Zveropark v Revištskom Podzámčí – miesto, kde je príroda krásna ako z rozprávky a deti tu na chvíľu odložia mobily, rodičia a starí rodičia sa vrátia späť do detských čias. Areál o rozlohe 23 ha s viac ako 40 druhmi zvieratiek je ideálnym miestom na celodenný výlet pre rodiny s deťmi alebo pre školské výlety. Vrátane dominanty Zveroparku – Losa mokraďového, tu nájdete aj ďalšie zvieratká, ako veverička, diviak, jelene, kozorožce, pávy, muflóny, svište a mnoho ďalších. Zveropark ponúka aj viacero možností na aktívne strávenie voľného času: hladkací kútik, jazero plné rýb, opekanie, jazdu ZveroKUKom, jazdu Chrobákmi, skákacie centrum, detské ihriská, tubingovú dráhu či bufety s občerstvením.

MINIFARMA

Na rozľahlom priestore MINIFARMY nájdete viac ako 100 zvierat, ktoré sú jedinečné svojím malým vzrastom. Ide hlavne o miniatúry klasických hospodárskych zvierat ako sú ovce, kozy, kone, kravy, lamy, oslíkovia, prasiatka, kačky, husi alebo sliepky. Ku zvieratkám môžete vstúpiť priamo do ohrady, kŕmiť ich a hladkať. Navyše sa o vás starajú animátori, ktorí vysvetlia ako k zvieratkám pristupovať, aby ste mali čo najväčší zážitok a odpovedia vám na všetky zvedavé otázky.

MADONAN

Madonan je farma a zábavný park v krásnej prírode v obci Bojničky, neďaleko Hlohovca. Ideálne miesto pre výlet s deťmi, kde nájdete veľa zvierat typických pre slovenské gazdovstvo, ale aj množstvo zábavných atrakcií ako trampolíny, preliezky, mini zipline či tubingovú dráhu. Okrem toho si môžete vyskúšať zábavné dojenie kravy na simulátore dojenia, zajazdiť na koni alebo vyskúšať kŕmenie zvierat z ruky, ktoré sú naučené na kontakt s ľuďmi.

Zdroj: www.slovenskoland.sk

Podobné články