Škola magických zvierat – 9. diel: Skamenené!

Thumbnail
Kategórie:

V tejto škole sa ukrýva tajomstvo: na koho sa usmeje šťastie, získa najlepšieho priateľa na celom svete. Magické zviera. Zviera, ktoré vie rozprávať. Ale len, ak patrí tebe…

Môže byť niečo lepšie ako vlastniť magické zviera? Je to ohromná vec, no len kým sa nestane niečo strašné: Magické zvieratá sa premenia na obyčajné hračky… A zostanú tak! Deti sú zúfalé, slečna Cornfieldová bezradná. Spoločne vkladajú všetku nádej do odvážnych zvierat, ktoré ešte čakajú v Magickom zookupectve. Má ľadový medveď Murphy naozaj nervy ako zo železa?

Nový diel Školy magických zvierat: Skamenené! vo výbornom preklade Zuzany Dodokovej si môžete kúpiť so zľavou 25% tu.

Margit Auer pracovala ako redaktorka a reportérka. Napísala množstvo novinových článkov pre Süddeutsche Zeitung a DPA, najväčšiu nemeckú spravodajskú agentúru. Keď sa narodili jej traja synovia, začala vo veľkom čítať detské knihy – a dostala chuť napísať zopár vlastných!
V roku 2013 vyšla prvá časť Školy magických zvierat a okamžite sa stala hitom. Zo série o nevšednej triede slečny Cornfieldovej a magických zvieratách sa predali vyše 4 milióny výtlačkov a preložili ju do 23 jazykov.

Zdroj: www.verbarium.sk

Fotogaléria

Podobné články