Škola intuície pre deti

Thumbnail
Kategórie:

Moje dieťa to dokáže – moje dieťa to vie alebo ako (seba) dôvera nové možnosti otvára a za bežné osobné hranice posúva.

Každé dieťa je jedinečné. Má svoju vlastnú osobnosť. Ako je to s Vaším dieťaťom? 

Uvedomuje si svoju jedinečnosť? Svoju hodnotu? Takú pravú bez ohľadu na výsledok, ktorý práve dosahuje? Objavuje svoje vlastné možnosti? Porovnáva sa s ostatnými alebo sa teší z toho, ako napreduje – čiže vníma svoje pokroky. Každý má svoje tempo, čo tento svet veľmi netoleruje a veľakrát to spôsobuje deťom a ich rodičom nemilé chvíle a isté starosti..  

Vieme ako “byť tou najlepšou verziou samého seba”?  Vedia to naše deti, učíme ich to? 

Deti sa najlepšie učia pozorovaním sveta, čo ako v ich okolí funguje a nejak si to pre seba vyhodnotia, podľa skúseností, presvedčení, programov, ktoré si vytvoria, alebo prevezmú.

Rešpektujú však seba? Vedia, čo potrebujú? Žijú svoj život šťastne, naplnene, v súlade so sebou? Žijeme tak my, rodičia? Drzé otázky?! Nie je potrebné na ne odpovedať, len sa nad nimi zamyslieť, len tak tíško pre seba. Veľa nám o nás prezradia.

Stalo sa Vám niekedy, že dieťa niečo tvrdilo a vy ste mu neverili, lebo akoby to  mohlo ono vedieť a nakoniec ste zistili, že malo pravdu. Ako je to možné?

Majú deti nejaký ten “šiesty zmysel”, na ktorý sa vedia napojiť? Máme ho všetci, len nie vždy ho vieme počuť a porozumieť mu. Akosi sa od neho postupne odpájame, práve aj tými skúsenosťami, keď sa nechávame ovládať nejakými vlastnými  presvedčeniami alebo nedôverou.

Dá sa s tým niečo robiť? Dá sa to natrénovať? Dá sa to nejako podporiť?

Určite existuje viacero spôsobov a jeden praxou overený koncept ponúkame aj my v našej ŠKOLE INTUÍCIE pre deti a teen. 

Ak Vás zaujíma harmonický rozvoj mozgu, využívanie pravej mozgovej hemisféry a intuície, tak prídte k nám 🙂 Rodičom, ktorí si uvedomujú potrebu rozvíjať svoje dieťa komplexne a umožniť mu uplatniť jeho plný potenciál, radi v tomto procese povedieme. Koncept je dvojročný, nadväzujú naň aj ďalšie nadstavby 🙂

V našej ŠKOLE INTUÍCIE deťom a teen ponúkame pravidelné stretnutia na rozvoj osobného potenciálu. Konajú sa raz do mesiaca v sobotu alebo podľa dohody. Hráme sa, diskutujeme, tvoríme, meditujeme,… Venujeme sa rôznym zaujímavým témam. Učíme sa spoznávať vlastné vnútro, uvedomovať si samých seba a svoje  schopnosti. Rôznymi hravými cvičeniami zdokonaľujeme svoju originalitu, kreativitu a fantáziu. Učíme sa techniky zamerané na rozvoj intuície, telepatie, vizualizácie, koncentrácie, vedomej tvorby života. 

A pre Vás, rodičia, máme v 1.ročníku  „15 minút s rodičmi“ na záver každého stretnutia, aby ste sa dozvedeli, čo sme s deťmi robili a zároveň po každom stretnutí posielame skriptá, z ktorých môžete doma spolu s deťmi trénovať!!! Ale to nie je všetko! Dva workshopy môžete absolvovať spolu s deťmi, jeden je zameraný na techniku  “videnia bez očí” a ten druhý je záverečný, na ktorom si môžete spolu s deťmi vybrané aktivity zažiť spoločne.

Na prvý ročník nadväzuje aj pokračovanie, v ktorom sa už môžete k deťom pridať a raz do mesiaca si workshop užiť spoločne. Čo na to poviete?  Viac informácií nájdete TU a/alebo TU. Tešíme sa na Vás už teraz vo viacerých slovenských mestách.

Anna Bučič – Škola intuície

Podobné články