ROZLÚČKA S LETOM Na palube jednorožca

Thumbnail
Kategórie:

Príďte príjemne, užitočne a bezpečne prežiť poslednú augustovú nedeľu Na palubu jednorožca plnú zážitkov a symbolicky sa rozlúčiť s Letnými dňami Petržalky. Táto ZÁŽITKOVÁ rodinná celodenná akcia sa koná už 9. rok v areáli Auparku a tento rok po prvý krát na Tyršovom nábreží.

Kedy? V nedeľu 30. augusta 2020 od 10:00 do 17:00 hod v areáli Auparku a Tyršovho nábrežia v Bratislave.

Na palube jednorožca je výnimočná rodinná akcia nekomerčného tipu. Pre deti a dospelých je pripravených počas dňamnožstvo atraktívnych, no zároveň edukačných stanovíšť a aktivít. Exkluzívne uvidíte na jednom miestepolicajné, vojenské či hasičské auto, sanitku, SHOW PROGRAMČestnej stráže Ozbrojených sílSlovenskej republiky a na záver je pripravená NAJVÄČŠIAPENOVÁ PÁRTY NA SLOVENSKU.Tento rok sme pripravení na našu palubu, teda Na palubu jednorožca, vziať každého, kto sa rád usmieva.V s t u p   j e  v o ľ n ý !

Deti tak prostredníctvom zážitku učíme Prvej pomoci, prevencii, bezpečnosti, ale aj mentálnym amanuálnym zručnostiam,potrebe športovať, čítať, chrániť planétu, starať sa o svoju kvetinkua mnohému inému. Na DETI bude pri REGISTRÁCII, na každom stanovišti (v čase od 10:00 do 14:00, alebo do vyčerpania zásob – počet hracích kariet je tento rok z bezpečnostných dôvodov limitovaný)čakať originálna HRACIA KARTA, s ktorou budú môcť absolvovať 16atraktívnych STANOVÍŠŤ rozmiestnených v hracom priestore. SÚŤAŽIACI, uvidia záchranársku TECHNIKUa tiež si užijú ukážky práce zásahových jednotiek akými sú polícia, hasiči, záchranári,  kynológovia a mnohí ďalší. Po úspešnom absolvovaní každého stanovišťa získajú deti  na zadnú stranu HRACEJ KARTY pečiatku s písmenom. Na deti, ktoré  absolvujú všetky stanovištia, zozbierajú všetky písmená tajničkya správne ju vyplnia čaká darček od Auparku a budú zaradení do žrebovanieo fantastické ceny: VÍKENDOVÝ RODINNÝ POBYTna 2 noci v štvorhviezdičkovom Esplanade Ensana Health Spa Hoteli s polpenziou, wifi a vstupom do Vodného a saunového sveta od spoločnostiPIEŠŤANY ENSANA HEALTH SPA HOTELS a na cestu dostanete auto s plnou nádržouod FINAL-CD, najväčšieho slovenského predajcu automobilov, LET BALÓNOM, VIP EXKURZIA V TV JOJa množstvo zaujímavých cien od partnerov. Záštitu nad akciou prevzal starosta Petržalky Ján Hrčka.

O pohodlie a zábavu detí sa bude počas celého dňa starať viac ako 200 ľudí, za čo im patrí veľká vďaka. NA STANOVIŠTIACH SA PREDSTAVIA: KRAJSKÉ RIADITEĽSTVO PZ BRATISLAVA, HASIČSKÝ A ZÁCHRANNÝ ZBOR SR, SLOVENSKÝ ČERVENÝ KRÍŽ, ZÁCHRANNÁ ZDRAVOTNÁ SLUŽBA BRATISLAVA, VOJENSKÁ POLÍCIA, KULTÚRNE ZARIADENIA PETRŽALKA, MATERSKÉ CENTRUM  BUDATKO, ZÁHRADNÉ CENTRUM KULLA, ECO EYE, DIVADLO LA KOMIKA, TYRŠÁK, CHAMELEON LAND, LIONS, DENDRIT KANIS, AUPARK, FINAL-CD – Najväčší  slovenský predajca automobilov, ZIPPY, LIGA ZA DUŠEVNÉ ZDRAVIE, ZELENÁ PETRŽALKA, MEDZINÁRODNÝ KÁVOVÝ INŠTITÚT, ACADEMY OF COFFEE a RÁDIO VIVA.

PRIPRAVENÉ SÚ TIEŽ SPRIEVODNÉ AKCIE: zábavná zóna, meranie zraku, canisterapia, množstvo maskotovv životnej aj nadživotnej veľkosti a veľa ďalších prekvapení.

Pre dospelákov je pripravená výborná brazílska kávička od Coffee VERONIA (pražiareň kávy),  ktorú si môžu vychutnať priamo na Tyršovom nábreží v rámci projektu mesta #SADNI_SIa deti sa zatiaľ dozvedia veľa zaujímavého a poučného o kávičke.

Mestská časť Bratislava-Petržalkavám vo svojom stánku ZELENÁ PETRŽALKAnázorne predvedie, ako správne recyklovať odpad či znižovať jeho množstvo. V rámci projektu SPOLOČNE EKOsa dozviete o rôznorodých ekologických aktivitách mestskej časti a aj to, že Petržalka už dávno nie je len betónovou džungľou, ale že sa to v nej poriadne zelená.

Na PÓDIU za Auparkom o 16:00 moderátor Oliver Oswald vyžrebuje víťazov, VYSTÚPI ČESTNÁ STRÁŽ OZBROJENÝCH SÍLSR  a naúplnýzávercelého podujatia je pripravená NAJVÄČŠIA PENOVÁ PÁRTYNA SLOVENSKU.

 Akcia bola schválená Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Bratislave.

Ďakujeme z  úprimného srdca  za  dôveru  a  podporu našim  partnerom a spolupracovníkom.  Je nám veľkoucťou Vás aj v ich mene už podeviaty raz POZVAŤ Na palubu jednorožca. A samozrejme ÚPLNE ZADARMO!

VŠETCI DOSPELÍ BOLI RAZ DEŤMI, NO MÁLOKTORÍZ NICH SA NA TO PAMÄTAJÚ. Ďakujem, že Vy sa pamätáte

 

 

Podobné články