Rodinný hotel priamo na svahu v Jasnej

Thumbnail
Kategórie:

Rozprávková zimná dovolenka pre celú rodinu v nádhernom prostredí Národného parku Nízke Tatry. V hoteli Ski & Wellness Residence Družba si na svoje prídu nielen rodičia, ale aj tí najmenší hoteloví hostia. Čo všetko vám hotel ponúka? Čítajte ďalej.

Unikátne podmienky pre malých lyžiarov

Hotel, ktorý sa nachádza priamo na zjazdovke Biela púť poskytuje ideálne podmienky pre prvé kroky s lyžiarskou výstrojou. A to nie na hocijakom svahu, ale  v Jasnej  – v najlepšom lyžiarskom stredisku na Slovensku ocenenom prestížnou cenou World Ski Award. Malí lyžiari majú k dispozícii ideálnu začiatočnícku zjazdovku priamo pred dverami hotela v stredisku Jasná.

 

S výberom prvej lyžiarskej výstroje pre deti vám poradí skúsený personál lyžiarskej požičovne a s prvými oblúkmi pomôžu certifikovaní inštruktori lyžovania. Skúsení lyžiari môžu vyskúšať úplne novú kabínkovú lanovku Biela Púť – Priehyba, ktorá zjednodušuje prístup na Chopok a na náročnejšie svahy. Jej prevádzka začala iba túto sezónu!

Ak si na svah netrúfate, ale chcete podporiť svoje ratolesti pri výučbe s inštruktorom, k dispozícii máte apres ski bar pred Ľudovou reštauráciou. Teplé nápoje a chutné jedlo v príjemnej atmosfére s hudbou, pritom máte deti neustále na očiach. Následne ich môžete odmeniť horúcou čokoládou a obedom z bohatej ponuky detského menu.

Animačný program plný zábavy

Okrem lyžovania si deti užijú kopu zábavy počas animačného programu. Špeciálny program pozostáva z rôznych zážitkových, ale aj kreatívnych a náučných aktivít. Medzi najobľúbenejšie aktivity patrí detský MasterChef, kde si deti pod vedením animátorov a kuchárov vyskúšajú prípravu jednoduchého jedla. Obľúbená je aj Dog show s cvičeným psíkom, vystúpenie kúzelníka, klauna, divadielko či diskotéka. Zábava pokračuje aj na snehu pri stavaní snehuliakov, pretekoch na lopároch alebo zimnej olympiáde.

 

Detská zóna v hotelovom wellness

Hotel Ski & Wellness Residence Družba je obľúbený aj vďaka unikátnemu relaxačnému wellness centru. 9 sáun, 7 bazénov, tepidárium s vyhrievanými lehátkami a vonkajšia terasa s bazénom a kaďou s výhľadom na hrebeň Nízkych Tatier. Ani tu sme nezabudli na najmenších. Detská zóna pozostáva okrem štyroch sáun pre celú rodinu aj z detského plaveckého bazéna s hĺbkou vody 1,1 metra, vírivého bazéna a bazéna pre najmenšie deti s fontánkou, pre deti do 3 rokov a s hĺbkou od 0,2 do 0,3 metra. Wellness je rozdelený na zónu pre deti a dospelých, takže romantiku si užijú aj rodičia.

 

Vysnívaná zimná dovolenka

Prekrásna tatranská príroda pod Chopkom, chutné jedlo, oddych vo Wellness centre, široké možnosti trávenia voľného času a animačné aktivity pre deti robia z hotela Ski & Wellness Residence Družba Jasná ideálne miesto na rodinnú dovolenku. Neváhajte a rezervujte si svoju zimnú dovolenku ešte dnes.

 

Kontakt:  www.druzbahotel.sk 

  Rezervácie pobytov a cenové ponuky +421 908 132 974

 druzba@druzbahotel.sk

Podobné články