RODINNÁ DOVOLENKA PRI LIPTOVSKOM MORI

Thumbnail
Kategórie:

Predstavte si letný oddych pre Vašu rodinu s animáciami pre deti, na brehu nádhernej priehrady, ktorá je v lete jednou z najvyhľadávanejších lokalít, v modernom, plne vybavenom apartmáne priamo oproti najväčšiemu Aquaparku na Slovensku.

Sen? Nie. MALADINOVO!

Užite si dovolenku, ktorá bude skutočným oddychom po náročnom roku, v nových, moderných, priestranných a maximálne čistých apartmánoch s plne vybavenými kuchynkami, čo ocenia práve rodiny s tými najmenšími.

Aby ste mohli skutočne vypnúť, postarali sme sa Vašim deťom o program v podobe každodenných animácii, ktoré budú podľa počasia na čerstvom liptovskom vzduchu, alebo pod našim súkromným šapitó a to počas celých letných prázdnin od 2.7. do 5.9. 2021.

V našom areáli nájdete všetkými obľúbené vonkajšie ihrisko „Maladinovský mlyn“, kde sa deti zabavia, kým vy sa môžete nechať unášať chuťami našich šéfkuchárov alebo našim širokým výberom čapovaných pív v prvom Bernard Pube na Slovensku!

Počas víkendov máme pre deti vždy pripravené špeciálne aktivity ako bábkové divadlo, maľovanie na tvár, detský kvíz, koncert a podobne, ale neprezraďte im všetko, je to prekvapenie!

Atmosféru takmer ako pri mori si môžete užiť na našej prírodnej pláži na Liptovskej Mare, s výhľadom na Nízke Tatry. Na našom piknikovom mieste v blízkosti vody tiež pravidelne organizujeme opekačky s tou pravou atmosférou.

Pre ešte väčší komfort a relax si neváhajte zvoliť pobyt v Mezonetovom apartmáne Lux so zážitkovým sprchovaním, alebo Mezonetový apartmán Superior so súkromnou infrasaunou a vírivkou, ktorý je navyše klimatizovaný.

Čo Vám a Vašim rodinkám vieme ešte sľúbiť sú najkrajšie výhľady na Nízke, Západné aj Vysoké Tatry a nespočetné množstvo zážitkov a nových priateľstiev, pretože príbehy a priateľstvá sa rodia na Liptove, u nás v Maladinove.

STRAVOVANIE

V rezorte sa nachádza špičková reštaurácia Bernard Pub Maladinovo, kde si môžete dať skvelé pivo Bernard či výborné jedlá. Zabezpečuje aj raňajky a polpenziu.

ANIMAČNÝ PROGRAM

O vaše deti sa postaráme v našej Fun zóne na Lúke denne od 10 do 12 hod, od 15 do 17 hod a od 19 hod premietame večerné kino pre najmenších. Na Lúke čaká deti skákací hrad, dobrodružná zóna, trampolína, domček, elektrické autíčka, točená zmrzlina, kreatívne dielničky aj rôzne športové náradie.

Fun zóna je vhodná aj pre dospelých – zahráte si u nás šípky, futbal, volejbal, bedminton, stolný tenis či stolný futbal.

WELLNESS SLUŽBY

V areáli sa nachádza komorné wellness centrum s infrasaunou, fínskou saunou, ochladzovacím bazénikom, vírivkou a odpočinkovou zónou. Využite výhodný vstup do nášho wellness centra až do 31.8.2021, len 7,50 €/2 hod. K svojmu pobytu si môžete dopriať aj pivné kúpele alebo vonkajšiu privátnu vírivku, zatiaľ čo o vaše deti sa postarajú naši animátori.

PIVNÉ KÚPELE MALADINOVO

Zažite jedinečné pivné kúpele priamo v Maladinove. Teplý perličkový kúpeľ s pivným a chmeľovým extraktom omladí pokožku, posilní vlasy a nechty, zregeneruje nervovú sústavu a svaly a harmonizuje celý organizmus. Ku kúpeľu si doprajete neobmedzené pitie piva Bernard a po kúpeli sa zrelaxujete na lôžku.

Dostupnosť termínov a cenu si overte v našom rezervačnom systéme na www.maladinovo.sk

Podobné články