Riverpark Dance School

Thumbnail
Kategórie:

Sme radi, že vám môžeme predstaviť našich nových partnerov, ktorý nám prinesú zaujímavosti zo sveta tanca.

Riverpark Dance School ponúka pestrú ponuku detských tanečných hodín a kurzov v rôznych štýloch už od 2 rokov. Hodiny sú zamerané na získanie základných pohybových zručností a návykov, zlepšenie koordinácie pohybov a osvojenie si správneho držania tela. Rozvíjajú pohybovú pamäť a učia deti vnímať rytmus a dynamiku hudby.

Hodiny pre najmenších sú založené na zákonitostiach detských hier. Hodiny pre staršie deti od 5 rokov sú delené podľa úrovne a podľa tanečných štýlov. Deti sú vedené skúsenými tanečnými lektormi a majú možnosť vystupovať a ukázať všetkým, čo sa naučili.

Všetky potrebné informácie o detských tanečných hodinách nájdete na www.tancuj.sk.

Naši partneri si pre nás pripravili prekvapenie a venovali nám do Mikulášskej súťaže ŠPECIÁLNU CENU, ktorou je Kurz tanečnej prípravy pre deti vo veku od 5-7 rokov pre úroveň začiatočník v hodnote 180 EUR.

Riverpark Dance School:

Tanečná škola RIVERPARK DANCE SCHOOL prináša ako PRVÁ na Slovensko úroveň newyorských a londýnskych tanečných škôl v oblasti rekreačného i profesionálneho tanca. Pod jednou strechou nájdete NAJŠIRŠIU PONUKU tanečných štýlov a tematické cvičenia vo forme otvorených hodín či kurzov. Vítaní sú naozaj všetci – tanečníci aj netanečníci (ľudia bez akejkoľvek tanečnej minulosti až po profesionálnych tanečníkov) všetkých vekových skupín!.

Učiť vás budú len tí najlepší z najlepších – profesionálni domáci aj zahraniční lektori.

Krásne štýlové priestory tanečnej školy s príjemnou atmosférou sú situované v atraktívnej lokalite komplexu River Parku v Bratislave . Parkovanie je zadarmo pokiaľ u nás tancujete, alebo cvičíte.

Pestrá ponuka tanečnej školy je vďaka skvelým cenám dostupná pre širokú verejnosť – už od 3,2€/hodinu.

V Riverpark Dance School sa tancuje každý deň v týždni.

 

Viac informácií: www.riverparkdanceschool.sk alebo www.tancuj.sk

Podobné články