Rekordná ABeCeDa

Thumbnail
Kategórie:

Abeceda zjedla deda, až je z toho celá bledá…

Práve preto deti z celého Slovenska, z ôsmich krajských miest, vezmú do rúk pastelky a  vdýchnu jej farby aké si zaslúži. Nebude to však hocijaká abeceda, ale rovno „Rekordná ABECEDA“.

Počas MDD si deti v každom z ôsmich krajských miest vymaľujú 3  písmená abecedy.

Niekoľko malých kusov rekord nevytvorí. Preto sa spoločné výtvory detí spoja do jedného celku 30.06.2016 v Nákupnom a spoločenskom centre CENTRAL v  Bratislave a vytvoria tak slovenský unikát s rozmerom 39 m². Za účasti notára vyhlásime všetci spolu slovenský rekord.

„Tak na chvíľu  zabudni na telku a vezmi do rúk pastelku!“

ORGANIZÁTOR PROJEKTU – SKUPINA RODINNÝCH PORTÁLOV

srp-loga

WWW.KAMSDETMI.SK  WWW.DENNETABORY.SK  WWW.VYTVORME.SI

KTO SME?

Sme skupina rodinných portálov, kde prostredníctvom pár klikov získate zaujímavé informácie, aby bol čas strávený s vašimi deťmi ešte príjemnejší.

  • Vďaka dobrej prehľadnosti a širokej ponuke sa hravo naučíte plávať v množstve ponúk na trávenie voľného času, ktoré vám ponúka vaše okolie. Na svoje si tak prídu malí športovci, umelci, ale aj milovníci kultúry či prírody.
  • Ani cez veľké letné prázdniny vaše deti nemusia sedieť znudene doma. So svojimi rovesníkmi sa môžu v denných táboroch preniesť do sveta rozprávok, zvieratiek, vedy či divadla.
  • Neponúkame rady z veľkých múdrych kníh, ale priamo od mamičiek z ich každodenného života s ich ratolesťami.
  • V upršanom počasí môžete výlety vymeniť za tvorivé aktivity, ktoré rozvíjajú jemnú motoriku a kreativitu. Tak sa vďaka nápadom z tvorivého portálu môže zo sivej nedele  stať farebný deň strávený v kruhu rodiny.

partneri-abeceda-loga

Podobné články