Putujte z rozprávky do rozprávky počas celého leta v Trinity Hotels

Thumbnail
Kategórie:

Kto chce byť princezná a kto drak? Len toto leto sa Trinity Hotels premení na rozprávkový Trinityland. Nechajte sa aj vy vtiahnuť do krajiny fantázie a premeňte sa na svojich obľúbených hrdinov.

Aj toto leto pre vás v Trinity Hotels pripravili jedinečný koncept, kde je každý deň venovaný niektorej z obľúbených rozprávok, ktorými vás budú sprevádzať populárni maskoti Kamaráti z Trinity.  

Odvážite sa vydať do hlbín za Nemom a Dori? Zdoláte výpravu s Ferdom mravcom? Zažiarite s Ozvenkou na svojom Sing day?  

Vstúpte do krajiny svojich obľúbených postavičiek a putujte z rozprávky do rozprávky počas celého leta. Nenechajte si ujsť kúzelné leto v Trinitylande 

 

Hotel Senec 

V Hoteli Senec na brehu Slnečných jazier si nielen užijete tú pravú letnú dovolenku pri vode, ale aj celodennú zábavu v Aquaparku Senec s neobmedzeným vstupom. Každý deň je plný vody, letnej zábavy, ale aj rozprávkových zážitkov. S Čľupkom vyrazíte do morských hlbín, kde možno stretnete aj Nema či Dori. S Kopkom zas na výpravu do zlatej jaskyne spolu s princeznou so zlatou hviezdou na čele. No a ktovie, možno vám Svetluška vyplní aj vaše tajné prianie, rovnako ako v rozprávke.  

Rozprávkový program však nie je jediné, na čo sa môžete v Hoteli Senec tešiť. Už toto leto si môžete vychutnať ubytovanie v novo zrekonštruovaných izbách. Pocit slnkom zaliatej pláže a vodnej hladiny sa podarilo preniesť priamo do hotelových izieb. Dizajn je inšpirovaný práve lokalitou hotela. Každý detail je premyslený s cieľom zachytiť jedinečnosť miesta a poskytnúť hosťom priestor na relax, ktorý sa líši od bežných hotelových zážitkov. 

 

Hotel Sitno

Hotel Sitno ponúka krásne prostredie letnej prírody v srdci Štiavnických vrchov. S vodným svetom a vonkajšími bazénmi máte o pravú letnú zábavu takisto postarané. Príďte a pochytajte so Svetluškou všetkých pokémonov alebo sa vydajte na potulky so Skalkom a Ferdom mravcom. S Kopkom možno prídete aj na tajné recepty Šmolko esencie. 

V Hoteli Sitno sme pre vás už toto leto pripravili aj celkom nový detský bazén s ochranou proti silnému Slnku, aby sa tu detičky mohli bez ohrozenia kúpať celý deň. No a pre malých lezcov budú pripravené aj celkom nové preliezky od Hračky. 

 

Hotel Atrium

Hotel Atrium je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po horských dobrodružstvách a panoramatických výhľadoch na tatranské štíty. Aj tu si môžete užiť vodný svet, ale aj prežiť svoje obľúbené rozprávky. Neváhajte a prisadnite si do lavice k Pipi dlhej pančuche, vydajte sa na divoké vody s pirátom Čľupkom a nezabudnite navariť kúzelné elixíry s Kopkom. 

No a len v Hoteli Atrium zažijete s maskotmi dobrodružstvá aj mimo hotela. Skalko s Ozvenkou s vami radi navštívia najbližšie horské chaty, povodia vás po okolitých chodníčkoch či budú sprevádzať na jazde tatranskou električkou. Takýto zážitok veru inde nezažijete. 

 

Zdroj: www.trinityhotels.sk

Podobné články