Pufík z Rozprávkovej lehoty

Thumbnail
Kategórie:

Chcete, aby hrdinovia z rozprávkovej knižky ožili priamo pred očami vašich detí? Aby objavili svet čarovných obrázkov? Máme pre vás super tip – rozprávkovú knižku, ktorá má aj svoju špeciálnu aplikáciu. Tou si môžu deti oživiť dvojstranné ilustrácie v knižke.

Chcete, aby hrdinovia z rozprávkovej knižky ožili priamo pred očami vašich detí?  Aby objavili svet čarovných obrázkov? Máme pre vás super tip – rozprávkovú knižku, ktorá má aj svoju špeciálnu aplikáciu. Tou si môžu deti oživiť dvojstranné ilustrácie v knižke.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/99210286/pufik.jpg

 

 

Pufík z Rozprávkovej lehoty je milá knižka o malom škôlkarovi Jožkovi a jeho vernom kamarátovi, plyšákovi Pufíkovi. No a Rozprávková Lehota je čarovné mestečko, kam chodia deti vo sne. Nebývajú tam dospelí, deti tam nechodia do školy, ale v noci tam navštevujú svojich rozprávkových kamarátov.
Nájdete tam Zmrzlinové kúpele, Studničku splnených želaní, Čokoládovú ulicu, Vílovú štvrť, Marcipánový dom, ale aj Šachové kráľovstvo, či Zlatý prameň.

Pufík, najbystrejšie plyšové zvieratko na svete, predstaví zvedavým deťom tajomstvá tejto čarovnej krajinky. So škôlkarom Jožkom zažijú v Rozprávkovej Lehote úžasné dobrodružstvá! Vyskúšajú Zmrzlinové kúpele, kde každý druh zmrzliny niečo znamená. Modrá čučoriedková zaženie mraky, zelená pistáciová ťa prenesie na lúku do trávy, červená jahodová pomáha deťom, aby sa mali rady a hrali sa spolu.
V Zázračnom jazere stretnú Megasardinku a neobídu ani Balónikovú dráhu.

S knižkou Pufík z Rozprávkovej lehoty môžu deti zažiť navyše aj nový rozmer. Je to jednoduché – vezmete svoj smartfón, stiahnete si aplikáciu Pufík z Appstoru alebo Google Play, spustíte ju a zamierite na dvojstranné ilustrácie v knihe. Objavíte tak svet čarovných obrázkov.

Podobné články