Prvýkrát mamou a Prvýkrát otcom

Thumbnail
Kategórie:

50 vecí, ktoré určite musíte vedieť.
Dve skvelé knižky pre mamičky a ockov, ktorí čakajú svoje prvé dieťa a majú tisíce otázok. Mali sme ich všetci, študovali sme plno kníh, článkov, vypytovali sme sa v rodine, kamarátok. Tieto knihy prehľadne a vtipne informujú o tom, ako zvládnuť toto dôležité obdobie – materstvo a narodenie dieťatka.

50 vecí, ktoré určite musíte vedieť.

Dve skvelé knižky pre mamičky a ockov, ktorí čakajú svoje prvé dieťa a majú tisíce otázok. Mali sme ich všetci, študovali sme plno kníh, článkov, vypytovali sme sa v rodine, kamarátok. Tieto knihy prehľadne a vtipne informujú o tom, ako zvládnuť toto dôležité obdobie – materstvo a narodenie dieťatka.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/79698756/prvykrat-mamou.jpgPrvýkrát mamou ponúka 50 kapitol, v ktorých nájdete množstvo informácií a užitočných tipov. Od úplného začiatku – som naozaj tehotná? Čo môžem jesť? Ako je to s genetikou, pôrodným plánom a budem si vôbec vedieť dať rady?
Skúsená pôrodná asistentka Ali Monaghanová, ktorá pomáhala už pri stovkách pôrodov, odpovedá na 50 otázok súvisiacich s tehotenstvom:

Ako dlho budú trvať ranné nevoľnosti? Ako tehotenstvo a pôrod ovplyvnia môj sexuálny život? Čo sa stane, ak som vypila pohár vína ešte predtým, ako som zistila, že som tehotná? Mala by som dieťa dojčiť? Ako zmierniť bolesti? A čo je to baby blues?

Autorka sa s vami podelí o všetky svoje skúsenosti. Okrem toho, že s vami prekoná citové výkyvy, ktoré majú na svedomí hormonálne zmeny vo vašom organizme, nájdete v knihe aj podrobný opis toho, ako sa vaše dieťa vyvíja, na čo si dávať pozor a ako bude vyzerať váš veľký deň.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/79698756/prvykrat-otcom.jpgPrvýkrát otcom obsahuje 50 vecí, ktoré určite musíte vedieť. Je to sprievodca na ceste k otcovstvu od okamihu, keď sa dozviete túto novinu. Obsahuje všetky potrebné informácie o vývine vášho nenarodeného dieťaťa aj o tehotenstve vašej partnerky, vďaka čomu si uvedomíte, čo všetko pre vás tento nový stav znamená.

 

Akým otcom budete? Ako to ovplyvní vašu kariéru a spoločenský život?

Kniha Tima Mungeama pomôže prekonať problematický prerod z muža na otca a poradí vám, ako si túto novú skúsenosť čo najlepšie užijete.

Odborník Tim Mungeam v 50 prehľadných kapitolách zodpovie všetky otázky, ktoré ste sa báli opýtať: Aké fyzické zmeny čakajú moju partnerku? Aké sú základné vývinové štádiá dieťaťa? Čo sa bude diať v nemocnici? Ako sa vymieňa plienka? Zmení sa môj sexuálny život?

Podobné články