Prvá zeleninková kniha pre deti na Slovensku Moji Zeleninkoví Kamaráti!

Thumbnail
Kategórie:

Knižka je určená deťom, aby sa zoznámili a skamarátili so zeleninkou.

Obsahuje 44 druhov zelenín doplnených prekrásnymi farebnými ilustráciami a výstižnými básničkami..

Kniha Moji zeleninkoví kamaráti je prvou detskou zeleninkovou knihou publikovanou na území Slovenskej republiky. Na našom knižnom trhu zaznamenáva nevídaný úspech. Kniha vznikla z produkcie niekoľkých mám počas materskej dovolenky, ktoré chceli touto formou inšpirovať svoje deti spoznávať a jesť zeleninu. A vyšlo im to!

Kniha obsahuje krátke básničky o jednotlivých druhoch zeleniny od najznámejších až po menej známe. Je určená pre najmenšie deti, ale zaujme aj predškolákov a čerstvých školákov. Zoznamuje ich so zeleninou hravou a zábavnou formou, čo môže pomôcť aj v prípade, že ju odmietajú jesť. Pretože to čo poznáme, ľahšie ide do bruška.

44 originálne ručne maľovaných ilustrácií pretvoria zeleninkové postavičky v detských kamarátov.

Ku knižke autorky vydali aj maľovanku. Má 48 strán a obsahuje 44 originálnych ilustrácií zeleniniek, ktoré si môžu deti samé vymaľovať podľa knižky alebo vlastnej fantázie a tak spoznávať svojich zeleninkových kamarátov ešte lepšie.

Ku knižke je ako bonus ZADARMO kuchárska e-kniha plná zdravých zeleninkových receptov. Obsahuje 20 originálnych zdravých zeleninových receptov vhodných aj pre deti. Každý recept zameraný na inú zeleninu, tipy a inšpirácie pre mamičky do kuchyne.

Kniha vychádza vo vydavateľstve Čo Dokáže Mama a rovnomenného projektu, ktorý združuje už vyše 13.000 kreatívnych a šikovných mamičiek na Slovensku.

O knižke sa viac dozviete TU, kde si ju môžete aj objednať. Tiež je dostupná aj v každom dobrom kníhkupectve, napr. za akciovú cenu aj s maľovankou TU

Súťaž o knižku Moji Zeleninkoví Kamaráti!

Podobné články