Pripravte svoje deti na školu!

Thumbnail
Kategórie:

Za chvíľu začne školský rok a mnohý už začínajú zháňať školské potreby pre svoje ratolesti. My sme pre Vás pripravili pár vychytávok pre Vaše deti.

Po dvoch mesiacoch sa deti opať vrátia medzi svojich spolužiakov. Výnimočný je najmä pre prvákov, pre ktorých je to začiatok novej životnej etapy. Zmena prostredia aj rytmu dňa nebude isto ľahká – pre budúceho prváka ani pre rodiča. Aby však prebehla čo najľahšie, je dobré, aby sa na ňu všetci pripravili.

K prvákom a školákom neodmysliteľne patrí písací stolík. Ideálne je ale kúpiť taký, ktorý porastie spolu s ním. Na výber je veľké množstvo detských rastúcich stolov.

Ak chcete poňať školské dni s ľahkosťou, úsmevom a hravosťou, pozrite sa na fusakle, ktorými spravíte svojim deťom nesmiernu radosť. Prečo neísť do školy farebný! Už žiadna nuda, len odvahu a nekonečnú veselosť a vynaliezavosť.

Forum Poprad – Začnite školu s úsmevom na tvári!

Vyzbrojte deti do nového školského roku plného zábavy a dobrodružstiev s novou školskou výbavou. Vo Forume Poprad nájdete všetko dôležité nielen pre prvé dni v škole. Nechajte sa inšpirovať našim letákom a vyberte svojím školákom perfektný batoh, peračník, štýlové oblečenie pre menšie aj väčšie deti a ďalšie školské pomôcky. Podporte ich intelekt a študijné úspechy vychytaným notebookom, tabletom či smartfónom.

Od 19.8. do 14.9.2017 si u nás môžete nakúpiť všetky potreby pre vašich školákov pod jednou strechou. Doprajte vašim deťom zábavu aj v prvý školský deň 4.9.2017, kedy sme si pre vás pripravili bohatý sprievodný program so super agentmi.

Detské rastúce stoly

Detské rastúce stoly sú vhodné pre deti vo vývine. Predstavujú ideálne pracovisko na učenie, čítanie či trávenie voľného času. Rastúce stoly a stoličky sa dajú nastaviť podľa individuálnych potrieb dieťaťa a je možné ich prispôsobovať jeho výške počas rastu.

Detské písacie stoly sú vybavené sklopnou ergonomickou pracovnou doskou a je možné ich rozšíriť o doplnky a príslušenstvo. Rastúce stoly sú vhodné ako pre škôlkárov, tak aj pre školákov. V ponuke internetového obchodu www.detskapostel.com nájdete rastúce stoly a stoličky už od 130 eur.


Fusakle

Zbožňujeme farby, radi sa hráme, milujeme svoje deti a šírime radosť. To všetko prenášame do našich Fusakiel, ktoré vyrábame výhradne na Slovensku. Bábätkám sa postaráme o nohy v teple našimi ŇuŇu podkolienkami. Deckám do školy dodáme odvahu veselými detskými Fusaklami a podkolienkami. A dospelých zladíme s deťmi, aby nikto nepochyboval, že k sebe patríte. Užívajte život a radujte sa aj z maličkostí – hlavne  #ziadnanuda.

Školské potreby Silná Spinka

Nechali ste si nákup školských vecí na poslednú chvíľu?

Školská taška, peračník, zošity, obal na zošity, potreby na výtvarnú výchovu, odev na telesnú výchovu, prezuvky, pero, ceruzky, hygienické pomôcky a mnohé iné – Vaše dieťa potrebuje toho naozaj veľa.

Školské potreby Silná Spinka predstavujú široký sortiment písacích potrieb, kresliacich pomôcok, školských tašiek, kreatívnych vecičiek pre Vaše dieťa. Z ponuky si vyberú aj tí najnáročnejší zákazníci. A čo je veľkou výhodou – nemusíte behať po rôznych obchodoch, všetko nájdete na jednom mieste online.

Ponúkame aj kreatívne a rozprávkové dizajny školských pomôcok, vďaka ktorým hravo vybavíte vášho školáka do školy.

Prajeme vám veľa šťastia pri výbere školských pomôcok. Nezabudnite navštíviť náš eshop!

Podobné články