Príďte sa zabaviť do telky s deťmi a Mirom Jarošom

Thumbnail
Kategórie:

Chcete zažiť ranné vysielanie naživo, stretnúť sa s moderátormi, vidieť ako to beží v zákulisí jednej z najsledovanejších televízií a k tomu dostať darčekovú poukážku v hodnote 20€ na nákup kníh?

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/31319474/zazi_sutaz.jpg

 

Chcete zažiť ranné vysielanie naživo, stretnúť sa s moderátormi, vidieť ako to beží v zákulisí jednej z najsledovanejších televízií a k tomu dostať darčekovú poukážku v hodnote 20€ na nákup kníh? Urobte svojim deťom radosť a vezmite ich do živého vysielania TV JOJ! A zažite spolu s nimi 5 minút slávy!:-)

Miro Jaroš sa v poslednom období sústredí na knihy a piesne pre deti, a celé leto ho každý piatok môžete vidieť v Dobrom ráne na JOJke. A môžete tam priviesť svoje deti, aby sa s ním zabavili a zaspievali si.

Zapojte sa do súťaže Zaži 5 minút slávy“ –  stačí nahrať fotku svojho dieťaťa do facebookovskej aplikácie a máte šancu objaviť sa v Dobrom ráne TV JOJ so svojimi deťmi. Budete na obrazovke a navyše dostanete malý darček 20€ na nákup kníh. A ak sa na vás usmeje šťastie na konci celej súťaže, môžete získať až 300€ na nákup kníh podľa svojho vkusu.

Počas celých prázdnin vyberú každý týždeň 3 deti, ktoré pôjdu vždy v piatok do relácie Dobré ráno na TV JOJ. Spolu s Mirom Jarošom sa naučia veľa užitočných vecí, zaspievajú si a zažijú kopec zábavy. Do hry sa zapojíte jednoducho. Nahráte fotku svojho dieťaťa/detí, ktoré by mali ísť do ranného vysielania s Mirom Jarošom do špeciálnej aplikácie „Zaži 5 minút slávy“, ktorú stačí rozkliknúť a nahrať podľa inštrukcií fotografiu detí. Môže to byť akákoľvek fotografia vášho dieťaťa – s knižkami Mira Jaroša, na dovolenke, vo vtipnej situácii…proste nech je zaujímavá.

 

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/31319474/jaros_telka2.jpg

 

 

Čo budú vaše deti robiť v štúdiu?
Zabávať sa!:-) Vydavateľstvo Ikar a Miro Jaroš spustili edíciu výchovných knižiek pre najmenšie deti, ktoré ich majú naučiť pravidlá slušného správania, dopravné pravidlá, ako si správne čistiť zúbky a rúčky, alebo ako sa správať na ceste a pri stole.
Miro Jaroš je hravý podobne ako deti a cíti sa medzi nimi ako ryba vo vode. A čo je dôležité, deti ho milujú. Aj preto im chce Miro spríjemniť leto piatkovými vysielaniami, v ktorých bude robiť s deťmi úžasné veci, budú spievať, naučia sa veľa užitočných vecí a zažijú kopec zábavy.

Držíme vám palce.

Podobné články