Pridaj sa a buď jednou z NÁS!

Thumbnail
Kategórie:

Hľadáme prispievateľky zo všetkých krajov. Pridaj sa k nám! Ale POZOR, táto práca je vysoko návyková.

Hľadáme prispievateľky zo všetkých krajov. Pridaj sa k nám!

Sme mamičky, ktoré tvoria túto stránku a už na všetko nestačíme… Stále hľadáme nové prispievateľky z každého kraja, ktoré by sa pridali do našej virtuálnej rodinky a pomohli nám vytvárať stránku pre rodiny s deťmi s tipmi, kde a ako stráviť voľný čas s deťmi v okolí svojho domova alebo na svojich výletoch po Slovensku.

Ale POZOR, táto práca je vysoko návyková. A keďže v dnešnej dobe nie je nič zadarmo, každý článok je platený …

www.KAMSDETMI.sk Vás bude sprevádzať na každom kroku. Hrozí Vám doma stále zapnutý počítač, neustála honba za novými článkami či novinkami v regióne, na internete aj na ulici, na svojich prechádzkach budete fotiť každý zaujímavý plagátik, pri návšteve reštaurácií a kaviarní budete skúmať, či majú detský kútik, alebo či sú nejako inak prispôsobený deťom.

No skrátka je to závislosť, ale závislosť, ktorú si zamilujete. Keď budete čítať milé príspevky Vašich fanúšikov na facebook-u či v maile, bude Vás to hnať neustále vpred a tešiť viac a viac.

Táto práca má veľa výhod, ktoré určite zúročíte po návrate z materskej dovolenky do reality a uľahčí Vám nábeh do pracovného procesu. Nestratíte kontakt s okolitým svetom a bude Vás držať v centre diania.

Ak sa cítite byť pripravená na tento druh závislosti, napíšte nám mail na info@kamsdetmi.sk, pošleme Vám bližšie informácie a radi odpovieme Vaše otázky. Do predmetu nezabudnite dať heslo „Nová prispievateľka“.

Podobné články