Prečo lienky nosia podkolienky

Thumbnail
Kategórie:

Aj vy chcete potešiť svoje dieťa nejakými knižkami? Pre predškolákov to býva ťažšie, keďže deti sú rozvojovo na rozdielnej úrovni a nie je ani jednoduché vybrať z tej záplavy (neraz aj nekvalitných) knižiek. Máme pre vás zopár aktuálnych tipov, ktoré rozhodne potešia malé dievčatká, ale aj chlapcov. Ilustrované knižky, či zošity s nálepkami a omaľovánkami. Pozrite si naše tipy.

Aj vy chcete potešiť svoje dieťa nejakými knižkami? Pre predškolákov to býva ťažšie, keďže deti  sú rozvojovo na rozdielnej úrovni a nie je ani jednoduché vybrať z tej záplavy (neraz aj nekvalitných) knižiek. Máme pre vás zopár aktuálnych tipov, ktoré rozhodne potešia malé dievčatká, ale aj chlapcov. Ilustrované knižky, či zošity s nálepkami a omaľovánkami. Pozrite si naše tipy.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/56942598/precolienky.jpg

Viete, Prečo lienky nosia podkolienky? Táto nová nádherne ilustrovaná knižka pre najmenších obsahuje vyše 30 minipríbehov vo forme básničiek, ktoré si vaše deti zamilujú. Dýchajú z nich rôzne farby, vône i zvuky. Je to taká malá pozvánka na pestrú lúku, pretože sa dozvedia, ako chodí stonožka na pedikúru, prečo muche chýba sprcha, ako pracujú tunelári krtkovia a ako ľúbi bocian. Svrčky vyrazia na turné, motýle namaľujú obrazy, jašterička vám ukáže svoj poklad, ale najmä – dozviete sa, prečo lienky nosia podkolienky.

„Snívali dve mladé lienky,
že si kúpia podkolienky.
Farby kvetov divej drienky
– žltej ako prvosienky.“

Prečo lienky nosia podkolienky je úžasná knižka, kde sa na jednej dvojstrane skrýva pekný príbeh o zvieratku, chrobáčikovi, či vtáčikovi. Čo báseň, to malá hra.

 

 

Náš rozprávkový šatník
http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/56942598/nas_rozpravkovy_satnik.jpgAk máte doma dievčatko, či dokonca dve a viac, určite to poznáte: víl a princezien nie je nikdy dosť. A ak k tomu pridáte samolepky, minipríbehy a omaľovánky, budete ten najlepší rodič na svete. Dve nové knižky zo série Náš rozprávkový šatník sa vám o deti postarajú na niekoľko hodín.

Zošit Trblietavé víly obsahuje vyše 100 nálepiek šiat a doplnkov, takže malé slečny navštívia dúhovú lúku, zahrajú sa s jednorožcami a vstúpia do sveta trblietavých víl. Zabavia sa na narodeninovej oslave, vyberú pre ne oblečenie a doplnky vo forme nálepiek: krásne topánky, nádherné šaty, čarovné paličky, hviezdičky, darčeky, či koláčiky…a môžu veselo lepiť. Čo strana, to iná téma a nálepky sú prehľadne rozdelené. Na poslednej strane nájdu navyše aj omaľovánku, ktorú vyfarbia a ozdobia aj ďalšími nálepkami.

Druhý zošit tejto série Krásne princezné ich zavedie do sveta princezien, ktoré jazdia na koňoch, rady nakupujú a zabávajú sa na kráľovskom bále.

Podobné články