Prečo dať dieťa do tábora?

Thumbnail
Kategórie:

Leto a prázdniny sa pomaly blížia. Pre deti je to čas radosti, pre rodičov čas starostí, kde budú ich ratolesti, kým sú v práci. Nikto nemá dovolenku celé dva mesiace a nie každý má starých rodičov schopných a ochotných sa o deti postarať.

Vyrástli vám deti z denných táborov? Rastieme s nimi. Prihláste ich na pobytové tábory!

Leto a prázdniny sa pomaly blížia. Pre deti je to čas radosti, pre rodičov čas starostí, kde budú ich ratolesti, kým sú v práci. Nikto nemá dovolenku celé dva mesiace a nie každý má starých rodičov schopných a ochotných sa o deti postarať. Ako teda svojim deťom zorganizovať ideálne letné prázdniny, počas ktorých sa nebudú nudiť? Stále obľúbenejším variantom na spestrenie prázdnin sú letné pobytové tábory. Vyberte si z našej ponuky a rezervujte svojim deťom už dnes Kemp snov. Na výber máte lokalitu pri Trenčíne Kaštieľ Patrovec alebo Rekreačné zariadenie obce Jelenec pri Nitre.

Prečo dať dieťa do tábora?

Ak viete, že je vaša ratolesť schopná prežiť nejaký čas aj bez vás, pošlite svojho syna či dcéru na náš pobytový tábor. Tiež je vhodné, ak nesmelé deti idú do tábora so svojimi kamarátmi alebo súrodencom. Budú sa tak cítiť istejšie. Nech je to už akokoľvek, je dobré, keď si deti pobytový tábor vyskúšajú. Jedným z dôvodov môže byť aj to, že cez prázdniny  často nemajú čo robiť a na sídliskách vidíme skupinky detí a mladých ľudí posedávať na lavičkách, bezcieľne blúdiť či vysedávať v rôznych reštauráciách. Deti by mali cez prázdniny prežiť aj niečo netradičnejšie. Mali by načerpať novú energiu, získať nové skúseností a priateľstvá, skúsiť si vlastnú nezávislosť, zmenu prostredia a samostatné rozhodovanie.

Naše Kempy snov

Kemp snov Trenčín a Kemp snov Nitra v lete privítajú na sedem dní šikovných bojovníkov a bojovníčky, ktorí sa s nami vydajú na dobrodružnú cestu do sveta plného fantázie a priateľstva. Poďte s nami za tajomstvami čarovnej truhličky, ktorá vaše ratolesti vtiahne do magického sveta plného hier, zábavy a zážitkov.

Váš tím pobytovetabory.sk

Podobné články