Pre všetky mamičky …

Thumbnail
Kategórie:

Remington predstavuje revolučnú kolekciu stylingových prístrojov Keratin Therapy pre silnejšie a zdravšie vlasy.

Nie sú vaše vlasy po zime vo forme? Potrebujú rýchlu a účinnú regeneráciu?

 

Vyskúšajte jedinečné regeneračné účinky keratínu, ktorý vám vlasy nielen hĺbkovo vyživí, ale aj vyhladí a zjemní.

image

Remington predstavuje revolučnú kolekciu stylingových prístrojov Keratin Therapy pre silnejšie a zdravšie vlasy.

image

Chráňte svoje vlasy a zdôraznite svoj štýl!

Pripravte sa na styling bez výčitiek s novou žehličkou na vlasy Keratin Therapy Pro Straightener – maximálna ochrana vlasov. Táto úžasná žehlička kombinuje povrch plôch zo zdokonalenej keramiky s funkciou senzoru tepelnej ochrany, ktorý sleduje úroveň vlhkosti vo vlasoch a podľa toho upravuje teplotu. Výsledkom sú zdravšie a lesklejšie vlasy až o 57% vyššia ochrana pred poškodením vlasov.

image

Nová nahrievacia stylingový kefa je všetko, čo potrebujete na vytvorenie plných, pružných, sexi lesklých vĺn. Je veľmi jemná k vlasom, pretože povrch kefy s priemerom 45 mm je zo zdokonalenej keramiky s keratínom. Je napustený mikrokondicionérmi s keratínom, ktorý sa počas stylingu uvoľňuje do vlasov. Vďaka zmiešaným štetinám kefy jednoducho kĺže po vlasoch a dodáva Vašim vlasom V.I.P starostlivosť, ktorú si zaslúžia.

 

Rozmaznávajte svoje vlasy s novým ultra-lux 2200W sušičom na vlasy. Mriežka zo zdokonalenej keramiky a o 90% viac iónov pre lesk bez krepatenia a profesionálne výsledky.

image

Keratin Therapy plochá kefa je perfektná na hladké štýly. Nylonové štetiny napustené keratínom a keramika okolo hlavy kefy urýchľujú vysúšanie. V kombinácii s používaním Remington Keratin Therapy žehličky výrazne zlepšuje kvalitu vlasov.

Zakúpite na www.vzdy.sk od 8,99 EUR.

Podobné články