Pracujúce mamy, konečne je tu kniha pre vás!

Thumbnail
Kategórie:

Tipy a triky, ako si zachovať zdravý rozum doma aj v práci. Návod na prežitie pre pracujúce maminy.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/94898195/3dpracujucamatka.jpg

 

Ako rodičia chceme urobiť pre naše deti všetko, aby boli šťastné a dobre vychované. Prináša to stres, tlak a nedostatok času i vlastného odpočinku. Práca a materstvo je prosto vražedná kombinácia. Starostlivosť o domácnosť, výchova detí a ešte aj vysoké pracovné nasadenie, to všetko vie urobiť zo života peklo. Pracujúca mama-návod na prežitie prináša neoceniteľné tipy, ako toto všetko zvládnuť. Poradí, kde hľadať pomoc, keď dôjde k najhoršiemu a nájdete v nej plno zlepšovákov, ako si zachovať zdravý rozum doma aj v práci.

 

Aj vy máte občas pocit, že nič nestíhate, veci vám unikajú pomedzi prsty a chvíľu pre seba ste si nenašli už…no, najmenej sto rokov?! Práve dnes ide na knižné pulty praktická a pritom vtipná príručka, ktorú ocení každá žena, keď nadobudne pocit: neviem, kam mám skočiť skôr! Pracujúca mama – návod na prežitie je ideálny poradca pre všetkých, ktorí majú pocit, že ak chcú všetko zvládnuť, musia sa minimálne rozdvojiť,“ tvrdí herečka Jane Leevesová, alias seriálová Daphne zo sitcomu Frasier.

 

 

Od tehotenstva až po pubertu
Pracujúca mama-návod na prežitie je plnofarebná prehľadne usporiadaná kniha: začína sa okamihom, keď sa vám na tehotenskom teste objavia dve čiarky až po chvíľu, keď si treba pohovoriť s pubertiakom o sexe a pritom zostať profesionálna a výkonná vo svojom povolaní.

„Každá matka robí asi tisíc vecí naraz. Nájdite si čas a urobte ešte jednu vec. Prečítajte si tento veselý, milý a empatický návod,“ odporúča scenáristka filmu Diabol nosí Pradu Aline Broshová Mc Kennová.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/94898195/pracujucamama.jpg

Kariéra popri výchovy i podpora
Občas naozaj netušíme, čo by sme mali urobiť, čo jednoducho nechať tak a ako zvládnuť ten tlak, ktorý pociťujeme z každej strany. Jediné, o čom sme presvedčení, je, že chceme len to najlepšie pre svoju rodinu a kariéru. Jediné, čo naozaj pomáha, je rozumne si vybrať a práve o tom je novinka Pracujúca mama-návod na prežitie.

Ak potrebujete rýchlu radu, nalistujete si príslušnú kapitolu a prečítate si len to najpodstatnejšie. Z knihy sa dozviete napríklad aj to, ako si rozbehnúť kariéru popri výchove detí a ako si vybudovať silnú podpornú sieť, ktorá vás podrží v prípade nečakaných situácií. Text je doplnený radami, ako ušetriť a rozvrhnúť si drahocenný čas.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/94898195/mama_dieta2.jpg

 

 

„Pracujúca mama  je plná praktických rád. Po jej prečítaní budete vedieť, ako si máte určiť priority, zorganizovať život a urobiť dôležité rozhodnutia.“ Expertka na výživu v Today show a autorka bestsellerov Joy Bauerová.

Začítajte sa do knihy – v záložke Ukážky je prvých 10 strán.


Podobné články