Ponorte sa do zážitkov v Bešeňovej

Thumbnail
Kategórie:

Predstavte si, že vstúpite na miesto, v ktorom máte pocit nekonečnej pohody a zábavy.

Iste bolo by oveľa lákavejšie vystúpiť z lietadla na exotickom ostrove Bali, ale načo cestovať s deťmi 19 hodín, keď stačí prejsť turniketom a na vlastnej koži zažiť niečo ako magické dvere do Narnie. Proste, odrazu ste tu – v Bešeňovej.

Užite si zábavu a adrenalín na 13 toboganoch a šmýkačkách ako aj relax v 22 bazénoch. V letnom aj celoročnom areáli sa vybláznia deti každého veku. Pre menšie detičky máme k dispozícii detský kútik s rozprávkami, vnútorné aj vonkajšie bazény. Vodné vedierka, šmýkačky, striekačky, vodopád a iné detské vodné atrakcie sú pripravené pre tú najlepšiu detskú radosť a vodnú zábavu. Staršie deti si užijú aj ďalšie atrakcie ako potápanie, prekážkovú vodnú dráhu, spustia sa na bubline či vyšplhajú na vodnú sopku. Tá najlepšia letná atrakcia pre deti? Počuli ste už o divokej rieke? Nasadnite na nafukovací raft a spolu s deťmi sa plavte dolu riekou okolo lode. Preplavte sa popod drevený mostík a úzku jaskyňu.

Ani chladnejšie počasie vás v Bešeňovej neprekvapí. Tropická klíma, vlny v bazéne,  šum ako pri mori a ďalšie 4 vonkajšie  termálne bazény s teplotou až do 40 stupňov zahrejú vaše telo nielen v zime.

Magický štvrtok s kúzelníkom alebo radšej sobotňajšiu oldies párty? Počas celých letných prázdnin vás zabáva profesionálny animačný tím, s ktorým si každý deň nielen zacvičíte, ale môžete vyhrať nejednu z hodnotných cien. V Bešeňovej sa nudiť rozhodne nebudete! Pripravili sme pre vás letné koncerty, na ktorých vás roztancujú interpreti ako Emma Drobná, Igor Kmeťo ml. či Gladiátor.

Kým sa deti zabávajú neváhajte a navštívte saunový svet Harmónia, kde počas saunových rituálov zregenerujete svoje telo a dušu a pochopíte čo je to dokonalý relax. Nemáte toľko času? Nevadí. Navštívte vodný bar Cosmopolitan, ľahnite si na lehátko a užívajte si slnečné lúče s drinkom v ruke.

Zdroj: www.besenova.com

Podobné články