Pohodlné a moderné topánky pre mamičky

Thumbnail
Kategórie:

Materstvo vie byť vyčerpávajúce a vaše nohy v tomto období dostávajú poriadne zabrať: dennodenne chodíte na prechádzky s kočíkom, naháňate sa za deťmi na ihrisku, potom za nimi utekáte, keď prefičia ulicou na odrážadle, okrem toho máte na starosti nakupovanie a udržiavate chod domácnosti.

Zabudli sme na niečo? Uznajte, že si za toto všetko zaslúžite predovšetkým pohodlné topánky, vďaka ktorým môžete tieto činnosti absolvovať bez bolestivých otlakov alebo nepríjemných kŕčov pri chôdzi.

Najlepšia obuv pre zaneprázdnené mamy

Súhlasíte s nami, že pri starostlivosti o deti je najpraktickejšia obuv na nízkom podpätku? Aj z tejto kategórie obuvi si môžete vybrať topánky, ktoré sú štýlové a zároveň poskytujú dokonalý komfort pre vaše nohy. Pri nákupe vám odporúčame sústrediť sa na tieto vlastnosti:

Jednoduché a rýchle obúvanie

Ktorá mama má čas obúvať si komplikovane sa zapínajúce topánky, keď jej za ušami piští kŕdeľ netrpezlivých detí a v rukách drží kopu vecí? Obuv v štýle „našuchnem a idem“ je medzi mamičkami z pochopiteľných dôvodov horúcim favoritom. Elegantné balerínky s milou ozdobou či plátené espadrilky máte na nohách raz-dva, chodí sa v nich ako v papučkách a srší z nich ženskosť. Nemenej populárne sú dámske tenisky v štýle slip-on, ale aj klasický model na šnurovanie, v ktorých bez problémov vydržíte celý deň a aj častým používaním si zachovajú reprezentatívny výzor.

Na druhej strane, ani pekných čižiem sa nemusíte na materskej dovolenke vzdávať. Je na vás, či sa rozhodnete pre takmer bezúdržbovú hladkú kožu alebo môžete skúsiť pre zmenu semiš, všetky značky ponúkajú sympatické členkové i vyššie modely. K rifliam, tričku a kardiganu je to výborná voľba. Potrebujete zažiť pocit matky-levice, čo je nad vecou a detské šarvátky ju nerozhodia? Vyberte si leopardiu potlač!

Nohy v teple

Počas postávania na ihrisku v chladnejších mesiacoch je dôležité, aby vám obuv poskytovala dostatočný tepelný komfort. Zateplená nepremokavá obuv je pre vás do tohto počasia ako stvorená. Dámske členkové čižmy s hrejivou podšívkou výborne doplnia rôzne outfity. Nezabúdajte, že noha musí mať dostatok priestoru na pohyb, preto dbajte na správnu veľkosť topánok. V zime na sánkovačku vám obrovskú službu urobia poriadne teplé snehule, ktoré majú vnútri umelú alebo prírodnú kožušinu.

Doprajte si exkluzívne značky obuvi

Keď sa nabudúce budete chcieť odmeniť za to, ako bravúrne zvládate všetky detské záležitosti, vyberte si tie najlepšie značky. Rozmaznávajte svoje nohy trendy topánkami svetoznámej značky Karl Lagerfeld. Ich nezameniteľný štýl a originálny dizajn bude skutočným obohatením vášho šatníka. Práve teraz ich zdobí veľmi výhodná cena, tak nie je nad čím rozmýšľať. V našom e-shope nájdete i rôzne iné kvalitné značky pre všetky moderné mamy.

U nás v Answear.sk ste správne, ak hľadáte pohodlie. Ponúkame ten najlepší tovar a všetky objednávky vybavíme promptne. Odporúčame prihlásiť sa na odber noviniek a na e mail vám budú chodiť informácie o akciách, napríklad doprava zadarmo.

Podobné články