Zelená strecha ožíva rozprávkami

15:00
Adresa Mlynské nivy 5/A, 821 08 Bratislava Email ahoj@nivy.com Telefón +421 905 593 845 Web www.facebook.com

Pekných rozprávok nie je nikdy dosť.😉
A tieto napísali deti! 📚
8. júna o 15:00 hod. budeme mať na Zelenej streche Nív čítačku výnimočnej knižky, ktorú by ste si nemali nechať ujsť. Predstavíme vám Rozprávky z Vlčích hôr! 🐺 A dobrou správou pre všetkých fanúšikov je, že knižku si môžete kúpiť aj priamo v Martinuse na Nivách. 🤩

Prečo sú také jedinečné?
Všetky rozprávky napísali deti. 🧒 Tie predsa najlepšie vedia, čo ich baví čítať. 📗
Knižka začala súťažou. Oli Džupinková a Peter Šuchtár sa spojili s Centrom voľného času v Snine a partnerom Vlčie sirupy a vyhlásili súťaž o najlepšiu rozprávku z Vlčích hôr.
Do súťaže sa zapojilo viac ako 250 detí zo základných a stredných škôl celého Slovenska.😱
V knižke nájdete výber 24 najkrajších príbehov a ilustrácie 6 šikovných ilustrátoriek.
Teraz si na Zelenej streche 🍀 môžete vypočuť, ako to celé dopadlo!
Rozprávky začneme čítať o 15:00 hod. Príďte si uchmatnúť dobré miesto, aby vám neušlo ani jedno kúzelné slovíčko o Vlčích horách.⛰️ Teší sa na vás autorka projektu Oli Džupinková, grafický dizajnér Tomáš Kompaník, speváčka Mona Zázrivcová aj moderátorka Lenka Smarty Ďurišová.
Popri hravej literatúre si môžete vychutnať aj limonády z Vlčích sirupov od firmy VLČIE, ktorá je hlavným partnerom projektu. 🐺
Keď si vypočujete rozprávky a osviežite sa, nezabudnite skočiť aj na výstavu ilustrácií z knižky, ktorá sa volá POLONINY V MESTE. Nájdete ju na prízemí Nív pri predajni Lindex. Ak to nestihnete hneď po čítačke, nevadí. Výstava trvá až do 14. júna.
Vidíme sa na čítačke! 😍

Zdroj: www.facebook.com