Vianočné dni otvorených dverí v Jabloniach.

08.12. - 08.12. 12.00 - 15.30
09.12. - 09.12. 09.00 - 15.00
Adresa Thurzove sady, Bytča Web www.jablone.sk

Príďte aj s deťmi a užite si program pre celú rodinu

Obľúbený bytový projekt v Bytči sa kolauduje a láka na obhliadky hotových bytov aj zábavný kútik pre deti. V piatok 8. decembra a v sobotu 9. decembra.

Program v kocke

  • obhliadky hotových bytov s vysokým štandardom interiéru
  • zábavný detský kútik s tvorivými dielňami
  • zdobenie vianočných stromčekov
  • súťaž o kvalitný kávovar – len pre návštevníkov
  • chutný jablkový punč na zahriatie

 Vysoký štandard a bezkonkurenčné ceny

Jablone kolaudujú a pri tejto príležitosti pre vás pripravili Vianočné dni otvorených dverí. Hlavným bodom programu budú obhliadky hotových bytov, počas ktorých sa na vlastné oči presvedčíte o kvalitách svojho nového bývania. Príjemne vás prekvapí vysoký štandard bytového interiéru, ktorý zahŕňa podlahy so štýlovým dreveným dekorom belgickej značky VITALITY, funkčné a elegantné interiérové dvere INVADO, obklady a dlažby od európskej jednotky PAMESA CERAMICA a kúpeľňové zariadenie svetových značiek Hansgrohe či HüPPE. Okrem značkového zariadenia vás poteší množstvo prirodzeného svetla, praktické dispozície a priestranné balkóny. Komfort ide ruka v ruke s dostupnosťou. Byty v 3. etape Jabloní získate za bezkonkurenčné ceny a výrazne ušetríte.

 Detský kútik aj súťaž o kávovar

 Jablone sa postarali aj o zaujímavý sprievodný program. Kým si budete obzerať hotové byty, vaši najmenší sa zabavia v detskom kútiku a tvorivých dielňach. Radosť im spraví spoločné zdobenie vianočných stromčekov, ktoré v Jabloniach nesmú chýbať. Dospelých zasa poteší špeciálny vianočný jablkový punč na zahriatie a najmä súťaž o kvalitný kávovar, do ktorej sa budú môcť zapojiť výhradne návštevníci vianočných dní otvorených dverí. Šťastný výherca bude bohatší nielen o nové zážitky, ale aj o praktickú vecnú cenu, ktorá sa v novom byte určite zíde.

Moderná štvrť, pokojné prostredie

Dni otvorených dverí sú skvelou príležitosťou, aby ste sa zoznámili s atraktívnou lokalitou svojho nového bývania. Jablone zapustili korene v modernej štvrti Thurzove sady. Z domu to budete mať blízko do centra Bytče aj do prírody. Stačí sa obzrieť okolo seba. Z jednej strany Javorníky, z druhej strany Strážovské vrchy a neďaleko aj nádherné Súľovské skaly. Z jednej strany rieka Váh, z druhej strany Hričovský kanál a neďaleko aj menšia riečka Petrovička. Jablone sú skrátka zasadené v pokojnom, zdravom a bezpečnom prostredí ideálnom pre rodinný život.

Veľký záujem o obhliadky hotových bytov

Poznačte si do kalendára dôležité dátumy. Vianočné dni otvorených dverí sa uskutočnia v piatok 8. decembra od 12.00 do 15.00 hod. a v sobotu 9. decembra od 9.00 do 15.00 hod. Obhliadky hotových bytov budú prebiehať v polhodinových intervaloch. Prísť môžete kedykoľvek aj bez rezervácie, ale o obhliadky je už teraz veľký záujem a niektoré intervaly sú plne obsadené. Ak si však rezervujete vami vybraný termín, máte istotu, že na obhliadku sa dostanete presne v tom čase, ktorý vám vyhovuje – bez zbytočného čakania. V Jabloniach ste srdečne vítaní.

Zdroj: www.jablone.sk

Fotogaléria