Udržateľné swapy a bazáre každý víkend v Auparku

Adresa Einsteinova ulica 18, 851 01 Bratislava Web www.aupark-bratislava.sk

Každú sobotu, až do 8. októbra, nájdete v centrálnej zóne FASHION BAZAAR by STUDIO22 alebo swap oblečenia s NOSENE, vďaka ktorým máte možnosť uloviť jedinečné kúsky rôznych značiek z celého sveta.

To, že leto sa už skončilo, vnímame už aj prostredníctvom chladných rán a večerov. Jeseň nás víta v plnej kráse a spolu s ňou prichádza aj čas na prispôsobenie vášho šatníka k počasiu. Ak ráno stojíte pred zrkadlom a máte pocit, že máte v šatníku nekombinovateľné kúsky, nezúfajte. Stále máte šancu pretriediť svoje veci, darovať im „druhý život“. S bratislavským Auparkom máte počas najbližších víkendov jedinečnú príležitosť pripraviť sa na jeseň udržateľne a so zmyslom.

S FASHION BAZAAR by STUDIO22 si každý príde na svoje, čakajú na vás módne kúsky, vintage a retro oblečenie. Zároveň je bazár spojený aj s make-up barom, kde si k novému outfitu môžete vyskúšať dokonalý make-up zdarma.

Ak sa vám doma hromadí oblečenie, ktoré už nevynosíte, prineste ho na SWAP s NOSENE do Auparku. So swapom nemusíte mať výčitky, že opäť túžite po nových veciach, lebo je to ekonomické aj ekologické. Vaše nechcené, ale za to funkčné a pekné oblečenie si zaslúži druhú šancu. Pravidlá sú jednoduché, stačí priniesť 10 čistých a nepoškodených kúskov oblečenia, ktoré vymeníte za oblečenie od niekoho iného.

Dátumy swapov a bazárov oblečenia v Auparku:

Sobota 24.9., 10.00 – 20.00 – FASHION BAZAAR by STUDIO 22 (spojený aj s make-up barom)

Sobota 1.10., 10.00 – 20.00 – FASHION BAZAAR by STUDIO 22

Sobota 8.10., 11.30-16.00 – NOSENE SWAP

 

Zdroj: www.aupark-bratislava.sk