KOMPAVA Beh zdravia

10:00
Adresa Námestie slobody 15/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom Email marketing@kompava.sk Telefón 032/774 00 11 Web www.facebook.com

Zdravíme všetkých milovníkov pohybu a zdravého životného štýlu!🤩🙋
S veľkou radosťou Vás 16. júna 2024 (nedeľa) pozývame do Nového Mesta nad Váhom na prvý ročník športovej udalosti s názvom KOMPAVA Beh zdravia.

KOMPAVA Beh zdravia môžete poznať z predchádzajúcich ročníkov zo Zlatníckej doliny, no tento rok sa po prvýkrát stretneme v meste, v ktorom už viac ako 22 rokov sídli naša spoločnosť KOMPAVA.
KOMPAVA Beh zdravia po prvýkrát organizujeme v spolupráci s mestom Nové Mesto nad Váhom, a preto sme ho nazvali aj ako „prvý ročník“.
Počet miest je obmedzený, a preto s registráciou dlho neváhajte. Zároveň pre účastníkov, ktorí sa zaregistrujú do 9. júna, platí zvýhodnená cena.
👉 Registrovať sa môžete prostredníctvom odkazu: http://bit.ly/4b4bUAP
V akých disciplínach môžete zažiariť?
🏅 8 km beh
🏅 4 km beh
🏅 nordic walking
🏅 detský beh – OBSADENÉ
👉 Viac informácií o KOMPAVA Beh zdravia 2024 nájdete tu:
bit.ly/3JscBbq
Okrem športového vyžitia sa môžete tešiť aj na ďalšie aktivity, na ktoré budete s celou rodinou s úsmevom spomínať – pripravili sme totiž bohatý program pre malých aj veľkých! 🔥 V rámci programu sa môžete tešiť na tanečné vystúpenie skupiny PLAYGROUND pod vedením Suzy Forbakovej a hudobné vystúpenie kapely Five Faces.
Kultúrny program je bezplatný a budeme radi, ak sa na ňom všetci spoločne zabavíme! 🎉🎈
👧👦 Detičky budú mať na podujatí zabezpečený pitný režim, maškrty a čerstvé ovocie.
Môžu sa tešiť na:
🐾 stretnutie a fotenie s Chase a Skye z Labkovej patroly
🏰 skákací hrad
🎨 maľovanie na tvár
👩‍🏭 tvorivé dielne
🤸‍♀️ športové aktivity
😌 chillout zónu
Ale to stále nie je všetko! Pre dospelých účastníkov je pripravené aj odborné poradenstvo z oblasti športu a zdravého životného štýlu a tiež ochutnávka produktov od spoločnosti KOMPAVA. 🔥
Tak si 16. jún poznačte do kalendára a pripravte sa na skvelý zážitok plný zábavy a pohybu s celou rodinou. Tešíme sa na Vás! 💚#behamskompavou
A nezabudnite sledovať Kompava.sk a udalosť KOMPAVA Beh zdravia, aby vám nič dôležité neuniklo. 👀

Zdroj: www.facebook.com