Jarný pobyt vo Villa Betula Resort

Adresa Villa Betula Resort***, Brnice 166, 032 23 Liptovská Sielnica Email villabetula@villabetula.sk Telefón +421 907 812 327 Web www.villabetula.sk

Čakajú Vás extra zľavy až do -35%

Túžite po oddychu a zároveň chcete Vašim ratolestiam dopriať poriadnu dávku zábavy?
Villa Betula Resort, rodinný raj v srdci Liptova, si pre Vás v rámci jarného pobytového balíka pripravil neuveriteľné zľavy až do výšky -35%. Nechajte sa unášať atmosférou pohody a prežite nezabudnuteľné chvíle s Vašimi blízkymi.

Slniečko príjemne hreje, tráva sa začína zelenať, areál po zime ožíva a animácie začínajú prebiehať aj von. Užite si prvé jarné dni a načerpajte energiu z krásnej prírody na Liptove. Vy si môžete oddýchnuť pri kávičke a o zábavu vašich detí sa v akomkoľvek počasí postarajú animátori.

V rámci jarného pobytu so zľavami do výšky 35% je zahrnuté:

  • neobmedzený vstup na detské ihrisko a do zábavnej haly Babyland
  • zábavná jazda na štvorbicykli pre rodinu (30 minút)
  • každý deň animačný program
  • bezplatný vstup na zvieraciu farmu
  • bezplatný vstup do konských stajní
  • požičovňa športových potrieb
  • parkovanie
  • Wi-Fi v celom rezorte

↓ Viac o pobytovom balíčku sa dozviete na webovej stránke ↓

https://www.villabetula.sk/sk/balik/47-jarny-pobyt

Zvieracia farma

Vedeli ste, že už 15 minút v prítomnosti zvierat stačí na to, aby sa Vám znížil stres a zlepšila nálada? Návšteva zvieracej farmy, hoci to môže znieť prikrášlene, je pre mnohých hostí a ich ratolesti nezabudnuteľný zážitok. Čaká na Vás viac ako 12 druhov zvieratiek a možnosť ich nakŕmiť. Hotelový hostia majú bezplatný prístup na farmu, počas celého pobytu 😊

 

Jazda na koni

Kone sú majestátne zvieratá. V mnohých ľuďoch vyvolávajú rešpekt ale netreba sa ničoho obávať. Keď vysadnete na konský chrbát a poveziete sa, všetok stres opadne. Zažite s deťmi jazdecké dobrodružstvo sveta harmónie medzi človekom a koňom. Jazda v areáli, mimo neho alebo v krytej jazdiarni. Sledujte krásu prírody a objavujte jazdeckú vášeň so skúsenými inštruktormi. Pre tých, ktorých jazdenie zaujme a budú sa chcieť zdokonaľovať, Villa Betula Resort ponúka jazdecký kurz, nabitý všetkými potrebnými lekciami.

Babyland – interiérové ihrisko

Vybrali ste sa na dovolenku, ale počasie si povedalo, že to nebude také jednoduché? Kryté interiérové ihrisko to istí. Plocha o rozlohe 500m² prináša všetko, čo Vaše deti na celodennú zábavu potrebujú. V hale sa nachádzajú najrôznejšie hračky, stavebnice, spoločenské hry, preliezky, šmýkačky, pingpong, stolný futbal, basketbalové ihrisko, animátor, súťaže a mnoho ďalšieho. Okrem iného sa viete zapojiť do všetkých aktivít. Ak máte chuť si oddýchnuť, priamo v hale je k dispozícii kaviareň. Výborná káva, dezert a výhľad na lietajúcich drobcov, jednoducho dokonalá kombinácia😊

Babyland – exteriérové ihrisko

Areál poskytuje naozaj veľké množstvo atrakcii. Okrem koní a zvieracej farmy tu nájdete obrovské pieskovisko, trampolíny, preliezky, šmýkačky, tunely, tobogany, domčeky, skákacie vankúše, maxi šach a mnoho ďalšieho. Rodičia si oddýchnu v relax zóne či na ležadlách a lavičkách po celom areáli. Ak je vonku pekné počasie, animačný program môže prebiehať vo vonkajších priestranstvách, kde sa naskytuje nový priestor na ešte zábavnejšie animácie.

Ubytovanie a stravovanie

Preferujete moderný apartmán alebo bungalov s kuchynkou? Villa Betula Resort disponuje pestrou ponukou ubytovacích jednotiek. Ak máte domáce zvieratko a chceli by ste ho vziať so sebou, nebude to žiadny problém. Villa Betula Resort je Pet-Friendly. V hotelovej časti sa nachádza vynikajúca reštaurácia, ktorá je hosťom k dispozícii počas celého dňa. Raňajky prebiehajú bufetovou formou, obedy a večere výberom z jedálneho lístka – À la carte. V letných mesiacoch júl a august stravovanie prebieha formou bufetových stolov.

Kemping

Pokiaľ ste „dobrodružný“ typ a preferujete ešte bližší kontakt s prírodou, Villa Betula Resort je miesto práve pre Vás. Stredisko ponúka možnosť celoročného kempovania a karavaningu. Samozrejmosťou sú sociálne zariadenia, ktoré disponujú všetkým, čo k Vášmu zážitku potrebujete. Príjemne Vás prekvapia aj sprchy, s podlahovým kúrením.

„U nás zabudnete na starosti a prenesiete sa do rozprávky, ktorá nikdy nekončí. Rodina pre rodinu, kvalita a spokojnosť hostí. To je naše motto a zodpovednosť, ktorej sa len málokto naplno zhostí.“

 

↓ Zaujal Vás rezort a chceli by ste sa dozvedieť viac? ↓

www.villabetula.sk

 

 

 

Zdroj: www.villabetula.sk

Fotogaléria