16. máj 2021 / Meniny má Svetozár

Denný letný tábor: Mladí zoológovia v ZOO Bratislava

Komentované kŕmenie rôznych druhov zvieratiek, návšteva pavilónu šeliem, pavilónu opíc, dinopark, vozenie na poníkoch a množstvo zábavy pri spoločných hrách a súťažiach - a to všetko v priestoroch ZOO, priamo v prírode, obklopené zvieratkami.
Denný letný tábor: Mladí zoológovia v ZOO Bratislava

Jedinečný ZOO tábor plný zvieratiek a zábavy s množstvom nových zážitkov sme pre vás pripravili v roku 2021 opäť. V poradí už 18. ročník denného letného tábora sa odohráva priamo v areáli ZOO Bratislava.

Pre deti je opäť pripravená pestrá paleta dobrodružných zážitkov. Táborový program s množstvom zábavy, hier a humoru je popretkávaný získavaním vedomostí z rôznych oblastí prírody (fauna, flóra, vznik sveta a života, život zvieratiek v ZOO atď.)

Všetci „Mladí zoológovia“ absolvujú zaujímavé interaktívne prednášky o zvieratkách s kvalifikovanými pracovníkmi, navštívia dravé šelmy aj neposedné opice. Nezabudnuteľnou sa stane i cesta do praveku v Dinoparku. Detičky sa povozia na poníkoch a zažijú množstvo zábavy pri spoločných hrách a súťažiach – a to všetko v priestore ZOO, priamo v prírode, obklopené zvieratkami. Prežijú týždeň v spoločnosti nových kamarátov, pod dohľadom skúsených vedúcich a každý deň si budú odnášať domov nové a nové zážitky!

Zmena programu vyhradená.

Presný a podrobný program a turnusy tábora Mladí zoológovia na rok 2020 nájdete TU.

Prihlásiť deti je však možné už TERAZ … TU

Galéria
Komentáre