Adventný koncert na hrade Modrý Kameň

15:30
Adresa Zámocká 1 , 992 01 Modrý Kameň Vhodné Pre deti aj dospelých ;) Cena 3€ Email dasa.durikova@snm.sk Telefón 047 24 54 100 Web hradmodrykamen.sk

Spríjemnite si čakanie na vianočné sviatky a spolu so svojimi blízkymi sa nalaďte na adventné obdobie prostredníctvom hudby. Sviatočnú náladu znásobia aj historické priestory kaštieľa

Slovenské národné múzeum – Múzeum bábkarských kultúr a hračiek, hrad Modrý Kameň Vás pozýva na adventný koncert, ktorý sa uskutoční 16. decembra 2022 o 15:30 hod v barokovej sále kaštieľa.

Na koncerte budú účinkovať žiaci a pedagógovia Súkromnej základnej umeleckej školy a Súkromného konzervatória PinkHarmony zo Zvolena, detský spevácky zbor Superar Slovakia z Veľkého Krtíša a žiaci Základnej školy A. H. Škultétyho vo Veľkom Krtíši pod vedením Mgr. Izabely Bayerovej, DiS.art. Hosťom programu bude Mgr. art. Ivana Chrapková, ArtD.

Vstupné na koncert je 3,00 €. Počet účastníkov koncertu je limitovaný. V prípade záujmu o rezerváciu vstupeniek nás kontaktujte na telefónnom čísle 047 24 54 100.

Zdroj: hradmodrykamen.sk