­čÄĘ Ilustr├ície do kuch├írskej knihy pre fantastick├ę bytosti

Adresa BIBIANA, Pansk├í 41, 811 02 Bratislava- Star├ę Mesto Email bibiana@bibiana.sk Telef├│n 0220467111 Web www.facebook.com

Predstavte si fantastick├║ re┼ítaur├íciu, v ktorej sa stravuj├║ r├┤zne fantastick├ę bytosti ÔÇô m├Żtick├ę zvery a pr├ş┼íery z vesm├şru. Miesto, kde si z├íjdu na obed kvetinov├ę v├şly, Superman, mo┼żno aj skupiny vlkolakov a v┼íelijak├ę bytosti, ktor├ę nepozn├íme a nevieme o ich existencii ­čžÜ­čŽő­čŽä­čÉë­čĹŻ­čÉ║

… a ty by si im mohol pripravi┼ą jedlo pod─ża tvojho origin├ílneho receptu┬á­čĹĘÔÇŹ­čŹ│­čĹęÔÇŹ­čŹ│┬áTak vst├║p do na┼íej re┼ítaur├ície, in┼ípiruj sa ilustr├íciami z Workshopu Alb├şna Brunovsk├ęho a navrhni vlastn├Ż origin├ílny recept.
ÔťĘ┬áVyber fantastick├║ bytos┼ą z ob─ż├║ben├ęho filmu alebo pr├şbehu, pre ktor├║ bude jedlo ur─Źen├ę.
ÔťĘ┬áRozto─Ź koleso a surovina, ktor├║ ti vylosuje, mus├ş by┼ą s├║─Źas┼ąou tvojho receptu.
ÔťĘ┬áNavrhni recept na origin├ílne jedlo.
ÔťĘ┬áVytvor ilustr├íciu na recept. M├┤┼że┼í nakresli┼ą vybran├ę suroviny, pr├şpravu jedla alebo hotov├ę jedlo na tanieri.
­čÄĘ┬áIlustr├ície do kuch├írskej knihy pre fantastick├ę bytosti
­čŚô┬á20. j├║n – 11. august 2024
­čžĺ­čĹž┬áVhodn├ę pre deti od 3 rokov
Od roku 1983 je s├║─Źas┼ąou Bien├íle ilustr├íci├ş Bratislava aj BIB ÔÇô UNESCO Workshop Alb├şna Brunovsk├ęho pre mlad├Żch ilustr├ítorov. Tieto tvoriv├ę dielne viedli viacer├ş v├Żznamn├ş ilustr├ítori ÔÇô Alb├şn Brunovsk├Ż, Karol Ondrei─Źka, Du┼ían K├íllay, Martin Kellenberger, Peter ─îis├írik, ─Żuboslav Pa─żo, Peter Uchn├ír, Juraj Marti┼íka a Igor Pia─Źka. V priebehu v┼íetk├Żch ro─Źn├şkov sa na workshope z├║─Źastnilo viac ako 200 ilustr├ítorov z cel├ęho sveta.
V├Żstava prezentuje kolekciu origin├ílov ilustr├íci├ş z workshopu 2011, ktor├Ż viedol Peter Uchn├ír, jeden z najv├Żznamnej┼í├şch ilustr├ítorov na Slovensku. T├ęma bola zauj├şmav├í a in┼ípirat├şvna: ÔÇ×Ilustr├ície do kuch├írskej knihy pre fantastick├ę bytostiÔÇť. Varenie je st├íle ve─żmi popul├írnou t├ęmou, tak ver├şme, ┼że v├ís budeme in┼ípirova┼ą.
Te┼í├şme sa na v├ís v BIBIANE!

Zdroj: www.facebook.com