Kvetinový workshop: GMB x Kvet_

15:00
Adresa Galéria mesta Bratislavy Františkánske nám. 11, 815 35 Bratislava Cena 45 € Email gmb@gmb.sk Telefón +421 948 315 194 Web gmb.sk

Posledný z cyklu kvetinových workshopov v spolupráci bude venovaný téme kvetinovej tapisérie. Príďte a spoločne spoznajte príbehy tapisérií, ich vzorov a námetov na vybraných obrazoch zo zbierky GMB. Iinšpirujte sa nimi pri viazaní vašej vlastnej kvetinovej tapisérie z lokálnych kvetov, konárikov, ihličia a ďalších krás slovenskej prírody.

Na novembrovom workshope si z listov, kvetov, bylín a prírody ukážeme ako vytvoriť kvetinovú tapisériu. Bude to jemné, kvetové a vaše. Nepotrebujete si nič priniesť. Každý účastník*čka si domov odnesie hotový kvetinový obraz.
Za značkou Kvet._ stojí Veronika Veľková z kvetinovej farmy z dolného Zemplína. Spolu s rodinou, priateľmi a všetkými ochotnými pomocníkmi sa o ňu stará. Čerstvé a sušené kvety starostlivo vyberá. Kvety sú z lokálnych zdrojov.
Cena: 45 € / osoba za workshop (v cene je zahrnuté malé občerstvenie, materiál, pomôcky, a aranžmán, ktorý si odnesiete).
Kapacita workshopu je limitovaná (13 osôb).

Zdroj: gmb.sk