Bambuľka je späť a s ňou aj svet, kde sa učí slušnosť, priateľstvo a radosť z maličkostí.
Pozývame vás na výnimočnú knižnú besedu k novému vydaniu Bambuľkine dobrodružstvá, ktoré prináša obľúbené príbehy v úplne novej podobe s krásnymi ilustráciami od Zuzany Smatanovej.
Bambuľka je malé dievčatko, ktoré prichádza do neobyčajnej krajiny plnej zvláštnych zvyklostí. Spolu s dedom Jozefom, psom Dikinom a ďalšími kamarátmi objavuje, čo znamená pozdraviť, poďakovať, pomáhať si a starať sa o svet okolo seba. Príbehy, ktoré si získali srdcia detí aj rodičov, sa tak vracajú, aby oslovili aj novú generáciu čitateľov.
Na besede sa môžete tešiť aj na špeciálnych hostí: Moniku Haasovú, ktorá Bambuľku stvárnila v televíznom spracovaní, a moderátorku Lenku Šóošovú, ktorá večerom prevedie s ľahkosťou a humorom.
Čaká vás stretnutie plné spomienok, ilustrácií, rozprávania aj radosti z toho, že niektoré príbehy jednoducho nestarnú. A Bambuľka je presne jeden z nich.

Zdroj: www.facebook.com