KEMP SNOV Kaštiel Patrovec

14:00
14:00
Adresa Kaštieľ Patrovec, Veľká Hradná 249, 913 24 Veľká Hradná Vhodné 6 - 14 rokov Cena 238 Email info@pobytovetabory.sk Telefón +421 905 756 043 Web www.pobytovetabory.sk

Kemp snov je jedinečný detský pobytový tábor, a keďže si ho deti minulý rok veľmi obľúbili, vám ho prinášame aj toto leto.  Vydajte sa s nami za tajomstvami čarovnej truhličky, ktorá vaše ratolesti vtiahne do magického sveta plného hier, zábavy a zážitkov.

Kemp snov v lete privíta na 6-dní šikovných bojovníkov a bojovníčky, ktorí sa s nami vydajú na dobrodružnú cestu do sveta plného fantázie a priateľstva. Zlý Sicario so svojou družinou ukradli z truhličky zázračný kameň, ktorý je nekonečným zdrojom radosti a energie. Bez tohto kameňa hrozí, že celý svet upadne do nudy a temnoty.

Povráva sa, že zlý Sicario sa ukrýva vo svete nazývanom Bullarum, ku ktorému vedie cesta cez päť iných svetov, na ktorých náš čakajú rôzne hry, súťaže, prekážky a záhady. Pri ich zvládaní nám pomôže čarovná truhlička, do ktorej každý deň nazrieme, aby sme zistili, či sa v nej nenachádza indícia, ktorá by nám pomohla pri pátraní. Poďme spolu poraziť zlého Sicaria a vráťme svetu čarovný kameň.

Zmena programu vyhradená.

Zdroj: www.pobytovetabory.sk

Fotogaléria