Náborový projekt Deti na hokej odštartuje už cez víkend

Adresa Rozálka 7, 902 01 Pezinok

September a október sa bude niesť v znamení náborových aktivít. Slovenský zväz ľadového hokeja v spolupráci s klubmi už tento víkend spúšťa sériu podujatí Deti na hokej, ktoré sú určené pre chlapcov vo veku od 4 do 9 rokov a pre dievčatá od 4 do 10 rokov.

Úvodná náborová akcia sa uskutoční v sobotu 10. septembra od 12.15 do 13.15 h v Aréne Pezinok, v domovskej hale klubu Karpatský Sokol. V nedeľu 11. septembra od 15.30 h budú hľadať talenty na zimnom štadióne v Púchove. V najbližších týždňoch privíta podujatia Deti na hokej celkovo viac ako 40 miest po celom Slovensku. Vstup je zdarma, vaše ratolesti môžete registrovať prostredníctvom formulára TU.

 

 

V rámci náborovej aktivity deti hravou formou okúsia, čo všetko ponúka hokej. Pod vedením profesionálnych trénerov urobia prvé korčuliarske kroky a zistia, že tento šport je stelesnením zábavy, radosti a pozitívnej emócie. Zážitok znásobí bohatý program plný veselých cvičení. Nepochybujeme o tom, že po ich absolvovaní získajú deti ratolesti zanietenie pre najpopulárnejší šport na Slovensku.

Na začiatok ani netreba vedieť korčuľovať. Stačí odhodlanie a chuť športovať. O zvyšok sa postarajú skúsení kouči. Deti sa vďaka hokeju naučia zodpovednosti a vytrvalosti. Zistia, ako spolupracovať s rovesníkmi vo väčšom kolektíve a nájdu si nových kamarátov. Šport zároveň poslúži ako vhodný doplnok k vzdelaniu.

Čo si potrebujete priniesť?

– korčule (o možnostiach zapožičania sa informujte v klube)

– prilbu (nemusí byť nevyhnutne hokejová, postačí aj lyžiarska alebo cyklistická)

– rukavice (hokejové alebo aj lyžiarske a zimné)

– chrániče na kolená a lakte (môžu byť aj z in-line korčuľovania)

– teplé oblečenie (ideálne nepremokavé)

Čo nepotrebujete, ale môžete si priniesť?

– dres

– hokejku