Rozálka Cup Grand Prix

Adresa Areál Zdravia Rozálka Pezinok, Suvorovova 9, 90201 Pezinok Email recepcia@rozalka.sk Telefón 0903 410 233 Web www.facebook.com

🐎🏆Čaká nás oficiálne prvý letný víkend, ktorý sa ponesie v športovom duchu vďaka konaniu II. kola pretekov „47. ročník o Malokarpatský strapec, Rozálka Cup, Grand Prix“ priamo v areáli zdravia Rozálka. 🐎🏆

👉VSTUP JE ZADARMO👈
Nenechajte si ujsť zaujímavý program počas celého víkendu:

👉Sobota – Nedeľa👈

🐎V priebehu týchto dní sa vám predstaví Ján Tribula v pozícii, v ktorej ho možno nepoznáte – v pozícii lonžéra. Pod jeho vedením vám voltížni jazdci predvedú gymnasticko-akrobatické prvky na cválajúcom koni, v sprievode krásnej hudby.
🚜Malých bágristov, traktoristov a milovníkov veľkých strojov očarí krátko po vstupe pohľad na výstavu poľnohospodárskych strojov.
🐴Milovníci koní si prídu na svoje aj vďaka možnosti blízkemu kontaktu s koníkom. Naša krásna Betka a Corradino vás s radosťou prevedú na svojom chrbátiku. Nájdete ich za detským ihriskom Rozálkovo, v čase od 15:00h. do 17:00h.
👉Nedeľa👈
👮Členovia jazdeckej polície nám už tradične predvedú ukážku policajnej hipológie. Za ich výsledkami je kus tvrdej, spoločnej práce s ich usilovnými štvornohými priateľmi.
🤡Vyčarujte úsmev na tvári svojim deťom maľovaním na tvár. Maľovanie na tvár, bude umiestnené priamo vedľa výstavy poľnohospodárskych strojov.
🏰Počas celej doby, je samozrejme k dispozícii detské ihrisko Rozálkovo, pri ktorom sa môžete občerstviť snackom alebo dobrou kávou v bufete.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Veľká vďaka patrí našim partnerom🏆
Chceli by sme vyjadriť našu úprimnú vďaku všetkým partnerom, ktorí prispeli k úspechu našich parkúrových pretekov o Malokarpatský strapec. Bez vašej podpory by sa tento úžasný víkend plný jazdeckého športu, zábavy a skvelých zážitkov neuskutočnil. Ďakujeme!

Zdroj: www.facebook.com