Zažite nezabudnuteľný Magický Deň detí v štýle Harryho Pottera v Miloslavove

14:00 - 18:00
Adresa Obchodná 1, 90042 Miloslavov Cena zadarmo, niektoré atrakcie sú platené Email kaviaren@littleamelie.sk Web www.rozpravkovakaviaren.sk

Prijmite naše pozvanie na Magický Deň detí, ktorý budeme spolu oslavovať v Rozprávkovej kaviarni v Miloslavove.

Čaká na vás bohatý a pestrý program, na ktorý vaše deti určite len tak nezabudnú. Začíname už 2.6.2024 o 14:00. Vidíme sa? Dajte nám vedieť.

 

Magický program vonku aj vo vnútri

Vo vonkajšej zábavnej zóne sú pre vás pripravené aktivity od výmyslu sveta. Podobne ako v rozprávkovom svete Harryho Pottera, ani tu nebude chýbať metlobal, preteky na metle, sokoliari so živou sovou, bludisko, šikovné dielničky, skákací hrad, profesionálne maľovanie na tvár, zmrzlina, či chill zóna s chládkom.

 

Magický les, ktorý preverí každého čarodejníka a čarodejníčku

Vo vnútornej časti sa premiestnite do Magického lesa plného prekvapení a zážitkov. Čaká na vás príprava elixírov, kde sa naučíte, ako namiešať elixíry od výmyslu sveta. Na tých odvážnejších čaká čarovný tunel, ktorý preverí každého čarodejníka a čarodejníčku. V magickom lese budete súťažiť o zaujímavé ceny.

Špičkový program a ešte viac

Programom nás bude sprevádzať známy moderátor a dabingový herec Michal Domonkos, ktorý prepožičal svoj hlas napríklad aj Dracovi Malfoyovi. Okrem neho sa o zážitkovú atmosféru postarajú aj partneri nášho rozprávkového Dňa detí.

Hračky do našich čarodejníckych dielničiek zabezpečí kidmania.sk, chill zónu s chládkom si užijete vďaka abrfabr.sk, pekné okamihy si zachytíte pri fotostene od Party Fiesta a maľovanie na tvár zažijete s Miriamou Gallovičovou.

A aby toho nebolo málo, máme pre vás prichystanú tombolu plnú rozprávkových cien.

Tak čo milí čarodejníci, tešíte sa na tento magický deň?

Vidíme sa 02.06.2024 o 14:00 v Rozprávkovej kaviarni v Miloslavove na Obchodnej 1.

Tešíme sa na vás!

* Vstup na podujatie je zdarma. Niektoré atrakcie sú platené.