MDD s Maliny JAM

15:00
15:00
Adresa Humenské námestie, 851 07 Bratislava - Petržalka Email karolinkabistro@gmail.com Telefón 0918 277 247 Web www.facebook.com
Milí priatelia,
srdečne vás pozývame na našu veľkú udalosť – oslavu Medzinárodného dňa detí. Začíname 26.5 o 15:00 a končíme až 28.5. o 18:00 Budeme mať pre vás pripravený bohatý program, ktorý si určite nechcete nechať ujsť. Chceme, aby tento deň bol jedinečný a nezabudnuteľný pre naše malé hviezdičky!

Program udalosti

Piatok:
Od 17:00 – Dancy Shake – program o popletených rozprávkach, ktorý preverí deti, ako rozprávky a rozprávkových hrdinov poznajú. Budú pomáhať škriatkovi dostať znova do kňizky.
Sobota:
Od 16:30 – Michal Pokorný – Akrobatické vystúpenie na bicykli – kto bol u nás minulý rok vie, že show to bola neskutočná
Od 16:00 – 18:00 – Tvorivé dielničky
Nedeľa:
Od 10:00 hod. – Skupina maliny JAM
V nedeľu ráno nám skupina maliny JAM ukáže, ako sa dá spievať a tancovať s nekonečnou energiou. Pripojte sa k nim a zažite nezabudnuteľnú hudobnú show, ktorá vám rozprúdi krv v žilách!
A bude aj autogramiáda, ale psst, to je prekvapenie
 Od 15:00 hod. – Športový deň detí  – Od 16:00 – Maľovanie na tvár
Poobede sa venujeme športu a aktívnemu pohybu! Pripravili sme pre vás množstvo zábavno – športových aktivít, aby ste sa mohli vyblázniť a užiť si spoločné chvíle plné hier a súťaží. Bude to skvelá príležitosť pre naše deti ukázať svoje športové nadanie!
Nezabudnite sa pripraviť na tento veľký deň! Prineste so sebou svoju rodinu a priateľov, aby sme vytvorili príjemnú atmosféru a spoločne sa zabavili.
Nech to bude deň, ktorý sa zapíše do našich sŕdc na dlhé roky!
 Tešíme sa na vás!

Zdroj: www.facebook.com