Deň detí – Z rozprávky do rozprávky

14:30
Adresa Areál MŠ, Katov Cena 5,+é € Email info@predpredaj.sk Telefón 02 2220 0075 (+421 2 2220 0075) Web predpredaj.zoznam.sk

Pridajte sa k Tarajkovi a Popletajke a poďte osláviť deň detí.

Tárajko a Popletajka sú dvaja nerozluční priatelia z krajiny Rozprávkovo.

Viete, ako spoznáte Tárajka?

Tárajko veľmi často rozpráva, niekedy až tára. V cudzích jazykoch je veľmi šikovný. Ako jediný rozumie rozprávkovej reči našich kamarátov. Zlatá Rybka, Hviezdička z nebíčka a Panda Vanda patria medzi Tárajkových najlepších kamarátov.

A čo Popletajka?

Popletajka je veľmi zručná. Úplne najradšej zo všetkého recituje, pletie vrkoče či rozprávkové šály. Pozná veľa básničiek, pesničiek a tancov, ktoré chce naučiť aj vás, no niekedy sa stane, že to Popletajka trošku popletie. Nevadí, veď mýliť sa je ľudské… však?

Predstavenie „Z rozprávky do rozprávky“
Tárajko a Popletajka spolu s kamarátmi z rozprávok precestujú celý svet, aby našli začarovanú kamarátku Pandu Vandu. Predstavenie bude plné zábavných situácii, pesničiek a tancov, ale najmä nových kamarátov z rozprávok, ktoré poznajú všetky deti.
Môžete sa tešiť na stretnutie s Mimóňmi, so Shrekom, princeznou Sofiou, levom Alexom, kráľom Julienom, snehuliakom Olafom, Sidom z Doby Ľadovej alebo inými rozprávkovými postavičkami.
Snažíme sa prinášať ľuďom a predovšetkým deťom na Slovensku iný, nový formát interaktívneho a zábavného divadelného predstavenia, ktoré bude baviť rovnako detičky aj rodičov.

Aké je naše poslanie?
Chceme, aby každé dieťa vedelo, že najväčším pokladom v živote je rodina. Tatík, mamička, súrodenci, dedko, babička. Je to to najvzácnejšie, čo máme. Je to dôležité pripomínať detičkám a aj dospelým. Chceme, aby bol na celom svete mier, pokoj, láska. Podporujeme detičky k pekným a dobrosrdečným činom.
Chceme dávať detičkám a rodičom dôvody na úsmev a zábavu.

Hudobné rozprávky uja Ľuba
Hudobné prevedenie nielen klasických rozprávok ale aj rozprávok z autorského pera Uja Ľuba, zaujme deti nielen pútavým príbehom, kde dobro víťazí nad zlom a kamarátstvo je viac než zlato ale aj krásne ilustrácie, hra na hudobné nástroje a interaktívne zapojenie do deja deti ale aj rodičov, urobí z každého rozprávkového predstavenia zážitok pre veľkých ale hlavne malých poslucháčov.


Vstupenky cez Predpredaj.sk – Celodenná vstupenka aj na podujatie Majáles:

➢ Deti do 3 rokov alebo 100 cm VSTUP ZDARMA.
V sprievode dospelej osoby

➢ Deti od 100 cm do 140 cm: 4 €
V sprievode dospelej osoby

➢ Ostatní: 8 €

Vstupenky na mieste – Celodenná vstupenka aj na podujatie Majáles:
➢ Deti do 3 rokov alebo 100 cm VSTUP ZDARMA
V sprievode dospelej osoby

➢ Deti od 100 cm do 140 cm: 5 €
V sprievode dospelej osoby

➢ Ostatní: 10 €

Každé dieťa dostane sladký darček


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Zdroj: predpredaj.zoznam.sk