MLADÁ VSTUPENKA na muzikál Voda (a krv) nad vodou

19:00
19:00
Adresa Divadlo Nová scéna, Živnostenská 1, 812 14 Bratislava Vhodné predstavenie vhodné pre divákov od 15 rokov Telefón +421 2 204 88 500 Web www.novascena.sk

Strhujúci, dynamický muzikál o láske a pomste plný silných emócií s nesmrteľnými hitmi skupiny Elán.

Hity skupiny Elán si spievajú celé generácie, poznajú ich aj vaši tínedžeri? Môžete to zistiť počas posledných dvoch predstavení úspešného muzikálu VODA (A KRV) NAD VODOU v tejto sezóne. A dokonca – prvýkrát máte práve na tento muzikál možnosť využiť ponuku Mladej vstupenky v Divadle Nová scéna!

“Vždy musí existovať nejaká voda, čo nás drží v ťažkých chvíľach nad vodou. Niekedy to môže byť túžba, niekedy kariéra, niekedy pomsta, ale najkrajšie je, keď nás nad vodou drží láska …

Povedal o muzikáli jeho autor a režisér Ján Ďurovčík.

Inšpiroval ho slávny príbeh A. Dumasa Gróf Monte Christo, dej muzikálu však preniesol do súčasnosti. Láska, zrada blízkeho priateľa a pomsta po rokoch sú nadčasové témy.

Napínavý dej muzikálu umocňujú najväčšie hity skupiny Elán – Čaba neblázni, Nie sme zlí, Fero, Tuláci v podchodoch, Sestrička z Kramárov, Kočka či Zanedbaný sex. A samozrejme, nesmie chýbať azda najslávnejšia skladba skupiny Elán – Voda čo ma drží nad vodou.

Využite ponuku Mladej vstupenky a zoberte do divadla mladú generáciu. Ako si uplatníte Mladú vstupenku?

Zakúpte si aspoň 2 vstupenky na určené predstavenie a termín. Jedna vstupenka musí byť za plnú cenu a k druhej vstupenke si z ponuky zliav vyberte MLADÁ VSTUPENKA, následne sa cena tejto vstupenky prepočíta na sumu 0€.

Upozorňujeme:

» predstavenie vhodné pre divákov od 15 rokov

» v predstavení sa používa stroboskop, výrazné efektové svetlá, smerujúce aj do hľadiska

» inscenácia obsahuje expresívne výrazy

» počas predstavenia sa na javisku fajčí

» v inscenácii je hlasná streľba