PODPOR KNIHU: Izabelkine dobrodružstvá

Thumbnail
Kategórie:

Kniha Izabelkine dobrodružstvá pomáha dvakrát – malým čitateľom i čitateľkám, aj nevidiacim deťom.

Ešte 5 dní  môžu záujemcovia a záujemkyne podporiť charitatívny projekt detskej knihy Izabelkine dobrodružstvá na crowdfundingovej platforme TU a prispieť tak na dobrú vec.

Izabelkine dobrodružstvá sú knižnou prvotinu občianskeho združenia To je život, ktorá si predsavzala budovať prirodzenú túžbu detí po čítaní a to prostredníctvom pútavých príbehov malej hrdinky Izabelky a jej kamarátky Kláry a zároveň v sebe nesie filantropický rozmer. Ten v sebe zahŕňa pomoc deťom so zrakovým znevýhodnením. Každý z tých, ktorí podporia vydanie knihy, prispieva aj na pomoc deťom z Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska. 

Kniha Izabelkine dobrodružstvá obsahuje desať príbehov malej hrdinky. V úvode publikácie sa malí čitatelia a čitateľky dozvedia, ako zakúpením knižky pomohli znevýhodneným rovesníkom. V závere nájdu krátky kvíz, ktorý hravým spôsobom preverí ich čitateľskú gramotnosť. Celá publikácia je doplnená originálnymi ilustráciami Andrey Nešťákovej. 

Kniha by mala vyjsť v predvianočnom období a byť tak darčekom nielen pre čitateľov a čitateľky, ale aj pre deti, ktorým poputuje výťažok z predaja. 

Podobné články