Pippi Dlhá Pančucha – set 3 knižiek

Thumbnail
Kategórie:

Kultová ryšaňa Pippi v sete troch kníh!

Pippi sa vždy nejako vynájde. A práve preto ju majú rady milióny detí na celom svete.
Nuž, niekto by si mohol myslieť, že ak malé dievča žije bez dozoru a ochrannej ruky rodičov, je to nesprávne, ba dokonca i nebezpečné. Pippi sa však vie o seba postarať. Je taká mocná, že aj Chuck Norris by pred ňou zutekal 🙂
Vie variť i piecť, upratovanie s ňou je zábava, a keď je unavená, sama sa uloží do postele, zakryje sa, a aj uspávanku si zaspieva.

A Pippi je tu opäť, tentoraz v sete troch knižiek. 3 fantastické dobrodružstvá –  Pippi Dlhá pančucha, Pippi nastupuje na loď a Pippi Dlhá pančucha v Tichomorí. Nádherné, mierne uletené, no vždy pútavé príbehy zo života svojrázneho dievčaťa s neobvyklým správaním, menom aj výzorom, ktoré poznajú deti na celom svete.

Áno, Pippi má hlavu plnú skvelých nápadov, je veľmi odvážna a do jej srdca sa vojde každé dieťa na svete. Je to geniálna hrdinka. Dráždi vašu fantáziu až k limitom. Nebadane vás vtiahne do svojho sveta a stanete sa súčasťou jej dobrodružného života.

Pippi žije sama bez rodičov vo Vile Vilôčke s koňom a opicou. Pippi však nie je vôbec smutná, má kamarátov – susedov Tommiho a Anniku. Všetky tri deti spolu prežívajú rôzne bláznivé dobrodružstvá, až sa nakoniec vydajú loďou na ďaleký ostrov, kde kraľuje černošský kráľ Efraim Dlhá pančucha, Pippin otec.

Kultové príbehy s krásnymi ilustráciami, ktoré bavia deti ešte aj po vyše 70 rokoch. Áno, literárna Pippi sa zrodila už v roku 1945 a v roku 1969 sme ju uvideli v televízii, kde ju stvárnila švédska herečka Inger Nilsson. Teraz môžete mať všetky tri knihy v jednom sete a zabávať sa na dobrodružstvách úžasnej Pippi Dlhej Pančuchy.

Podobné články