Petite&Mars prináša produkty pre slovenské mamičky

Thumbnail
Kategórie:

Spoločnosť ags 92, ktorá stojí za najväčšou sieťou predajní s detským sortimentom na Slovensku predeti.sk, pokrstila vlastnú značku Petite&Mars.

Značka pokrýva všetky potrebné kategórie od kočíkov a autosedačiek cez postieľky a hračky až po detský riad.

Materstvo bude šťastnejšie, ak budú všetky veci pre deti ako od maminky.

Po viac ako 20-ročných skúsenostiach s potrebami našich mamičiek sa spoločnosť ags 92 rozhodla, že je načase pretaviť ich do reálnych produktov. „Hnevalo nás, že nemôžeme zasiahnuť do výroby produktov, ktoré predávame, hoci sme boli presvedčení, že ich vieme vylepšiť a posunúť ďalej. Tak nám neostalo nič iné, len začať vyrábať vlastné produkty,“ priznáva s úsmevom majiteľ spoločnosti Zdeněk Žáček.

Spoločnosť pri navrhovaní produktov spolupracuje s domácimi technikmi, či výtvarníkmi. Prvým výsledkom takejto spolupráce bola séria detských melamínových tanierikov, mištičiek, pohárikov a lyžičiek s ilustráciami slovenskej ilustrátorky obľúbených detských knižiek Katky Ilkovičovej. „Sme šťastní, že môžeme dať priestor našim šikovným tvorcom. A ocenili to naozaj aj mamičky. O melamínový detský riad je záujem ako o teplé rožky. Určite budeme takéto milé spolupráce nadväzovať aj naďalej,“ hovorí majiteľ spoločnosti a prezrádza: „Naším novým projektom sú kočíky s čičmanským vzorom, ktoré privezieme na jar.

Vďaka tomu, že produkty vyrába priamo spoločnosť, sú dostupné za naozaj výhodnú sumu a sú výbornou voľbou mamičiek. „Značka Petite&Mars je značkou pre všetky starostlivé mamičky, ktoré hľadajú kvalitný produkt za dobrú cenu,“ vysvetľuje Z. Žáček.

Petite&Mars mala svojho predchodcu – značku Monza, cez ktorú začalo ags 92 vyrábať svoje prvé produkty. „Pri Monze sme sa hľadali a skúšali veci. Sledovali reakcie trhu a testovali sme aj svoje schopnosti. Mnoho vecí sme však vylepšili a nabrali sme cenné skúsenosti, ktoré pretavíme do Petite&Mars,“ hovorí Zdeněk Žáček.

Značku spoločnosť pokrstila v decembri. Ako inak – mliekom. Krstnými rodičmi sa stali ľudia priamo z radov ags 92, brand manažérka Petite&Mars Andrea Kazdová a korporátny obchodný riaditeľ Miroslav Kadleček. Držíme značke prsty!

Podobné články