PACI PAC prinášajú deťom k MDD najvýpravnejší videoklip

Thumbnail
Kategórie:

Čoraz úspešnejší detský interpeti PACI a PAC prinášajú vašim deťom k ich sviatku najvýpravnejší detský videoklip.

Dokonca je to cover verzia pesničky z úspešného albumu „Peter,Beata a Vašo deťom“, ktorý tento rok oslavuje okrúhle 30. výročie od jeho vydania. Pesničku s názvom „Ako bola objavená Amerika“ pôvodne zložil Július Kinček a otextoval Daniel Hevier.

Paci Pac sa rozhodli vzdať úctu tomuto projektu a tak pripravili k jeho výročiu krásny videoklip a vdýchli tak tejto obľúbenej detskej pesničke nový život. To, či sa im to podarilo, môžete posúdiť sami a pozrieť si ho práve dnes, pri príležitosti Medzinárodného dňa detí ,na youtube kanály PACI PAC.

Súťaž o nové DVD Paci Pac.

Tento detský videoklip je zatiaľ ich najvýpravnejším . Natočili ho minulý mesiac v Toskánsku a precestovali kôli nemu viac ako 2000 kilometrov. Tie najkrajšie zábery vznikali na plážach prírodného parku Maremma v provincii Grosseto. Okrem štandardnej videotechniky použili aj drona a vznikli tak nádherné zábery na okolitú prírodu a more. Keďže pesnička je o Kolumbusovi, ktorý objavil ameriku, tak jeden z natáčacích dní strávili na vernej replike jeho lode ,Santa Maria. Tá sa nachádza dokonca na Slovensku, na Slnečných jazerách v Senci.

Pesnička „Ako bola objavená Amerika“ je prvou z cover verzií ktoré PACI PAC pripravujú. Keďže tento rok oslavuje album „Peter , Beata a Vašo deťom“ už 30.výročie, dočkáme sa tak čoskoro aj ďalších známych hitov ,práve v ich podaní.

V dnešný veľký detský deň vydávajú PACI PAC aj nové DVD s názvom „Pesničky a rozprávky“, ktoré nájdete exkluzívne v predajnej sieti BILLA len počas tohto mesiaca. Nájdete na ňom 10 obľúbených pesničiek ,ktoré poznáte z vysielania TV RIK a 5 bonusových rozprávok, medzi ktorými nebude chýbať Janko Hraško, Červená čiapočka alebo Ako išlo vajce na vandrovku.

https://www.youtube.com/watch?v=CEX3akuEnBo&feature=youtu.be

Podobné články