Outfity pre maminky

Thumbnail
Kategórie:

Maminky sa pri obliekaní musia sústrediť na viacero faktorov. Okrem estetickej stránky je potrebné sledovať aj stránku praktickú. Pri bežnom fungovaní je totiž potrebné sa flexibilne prispôsobiť dieťaťu a vedieť sa mu naplno venovať. S deťmi navyše maminka trávi veľa času vonku a musí sa vedieť prispôsobiť aj rôznym podmienkam počasia. Ktoré outfity sú vhodné pre maminky? Ako zvoliť pohodlný a štýlový outfit?

Komfortne a štýlovo – aké kúsky zvoliť?

Základom pre komfortný outfit je dámske značkové oblečenie. Značkové oblečenie má nielen skvelý vzhľad, ale aj množstvo praktických funkcií. Funkčné oblečenie je vhodné do každého počasia a preto je pre maminky nezameniteľným pomocníkom. Dá sa jednoducho kombinovať a aj vrstviť, preto je vhodné aj pokiaľ na výber outfitu nemáte veľa času. Rovnako vás takéto oblečenie nebude obmedzovať pri pohybe, napríklad keď sa budete s deťmi hrať.

Medzi základné kúsky takéhoto oblečenia patrí kvalitná, teplá mikina, ale tiež aj zvrchná vrstva. Bunda by mala byť nepremokavá, ideálne s kapucňou, ale môžete si vybrať aj rôzne iné alternatívy. Medzi štýlové kúsky patria aj bundy v štýle bombery, ale aj rifľové bundy, či kožákové. Je len na vás, ktorý štýl bundy sa najviac hodí do vášho šatníka.

Za úplný základ každého šatníka sa považuje klasické bavlnené tričko. Bavlnené tričko má skvelé vlastnosti, pretože ide o prírodný materiál príjemný aj pre citlivú pokožku. Navyše sa tieto modely dajú kombinovať aj do elegantného aj do športového štýlu, vďaka čomu stále môžete vyzerať dobre. Značkové tričká si môžete vybrať v rôznych variantách s rôznymi nápismi, či v rôznych farbách a prevedeniach.

Značkové doplnky – vytvorte z vášho outfitu štýlovú štylizáciu

Značkové oblečenie je ideálne doplniť aj o kvalitné doplnky. Doplnky dokážu každý outfit ozvláštniť a dodať mu šmrnc. Pre maminky môže byť skvelou voľbou doplnok vo forme smart hodiniek alebo klasických hodiniek. Rovnako sú skvelým doplnkom čiapky, šály, či šatky alebo rukavice. Praktický doplnok predstavuje aj opasok, ktorý má nielen estetický, ale aj praktický význam.

Medzi veľmi užitočné doplnky outfitu každej maminky patria aj značkové kabelky. Kabelky sú pre maminky veľmi dôležité, pretože tam môže uskladniť nielen svoje veci, ale veci pre dieťatko. Kabelka by mala byť priestranná a rovnako aj pohodlná na nosenie. Pre maminky je tiež skvelou voľbou ruksak, ktorý je priestranný a navyše rozloží záťaž na obidve nohy.  

Pohodlné outfity pre aktívne maminky – aby ste vždy vyzerali dobre

Na záver vám prinesieme aj pár konkrétnych tipov na outfity. Veľmi pohodlným outfitom pre maminky je tepláková súprava od kvalitnej značky. Stačí ju doplniť o kvalitné tenisky. Počas chladnejších dní môžete navrch zvoliť dlhšiu vestu, prípadne vodoodolnú bundu. Kvalitná tepláková súprava vyzerá vždy dobre a pritom sa v nej môžete cítiť kompletne pohodlne.

Klasický outfit pre maminky môžete zostaviť aj z padnúcich džínsov v kombinácii s klasickým tričkom. Zvyšok môžete doplniť koženou bundou, mikinou, či svetrom. Veľmi moderné sú aj oversized flanelové košele, či saká. Outfit je vždy potrebné voliť aj vzhľadom na to na akú príležitosť sa chystáte. Pohodlné outfity sú vhodné najmä na hry, na ihrisko, či na trávenie spoločného času.

 

Zdroj: www.10k.sk

Fotogaléria

Podobné články