Otvárame dvere letným zážitkom v dennom anglickom tábore v Trnave

Thumbnail
Kategórie:

Radi ako rodičia spájate radosť svojich detí s ich napredovaním? Láka vás predstava tábora pre deti, v ktorom sa jeho účastníci nielen zabavia, ale aj praktizujú angličtinu? Máte doma dieťa vo veku 5 – 12 rokov, ktoré nemá skúsenosť alebo nechce komunikovať v angličtine? Práve pre Vás ponúkame obľúbený a rokmi overený denný anglický tábor rodinného typu, v ktorom deti popri pestrom programe zlepšia aj praktizovanie angličtiny.

 

Sú v škole a pritom sa cítia ako doma. Lektori so skúsenosťami s angličtinou pre deti a teenagerov, inovatívne metódy, kvalitné zahraničné materiály, moderné vzdelávacie technológie a príjemné prostredie v srdci Trnavy. Vďaka skúseným lektorom na dennej báze zapájame angličtinu do vykonávaných aktivít, hier a výletov. Účastníkov tak stimulujeme k prirodzenej recepcii anglického jazyka, ktorá vedie aj k jeho funkčnej produkcii. Bez obáv, tlaku a namáhania.  Zapísať sa k nám môžu záujemcovia bez predošlej skúsenosti s angličtinou, začiatočníci, ale aj deti, ktoré v angličtine komunikujú, ale chýba im možnosť, aby túto zručnosť mali s kým zdieľať. Účastníkov rozdeľujeme do skupín na základe ich jazykových znalostí, ale aj s prihliadnutím na ich záujmy a preferencie.

Mnohí bývalí účastníci si naše tábory obľúbili natoľko, že sa k nám pravidelne vracajú a stali sa aj súčasťou našej jazykovej rodiny na ponúkaných kurzoch. My sa z ich prítomnosti a radosti z jazykového napredovania v angličtine veľmi tešíme. Veríme, že si to prídete vyskúšať tiež!

Viac o ponuke anglického denné tábora a kurzov pre deti a teenagerov nájdete na našej webovej stránke www.anglickytabor.sk alebo www.letnaakademia.sk

 

Podobné články